روابط عمومی- اخبار
رئیس شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان اردبیل خبر داد: آمادگی دانشگاه های استان اردبیل برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/11/4 - 13:32 | 
رئیس شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان اردبیل از آمادگی این دانشگاه ها برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عباس فنی اصل ۴ بهمن در جلسه شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه طبق قانون باید ۳ درصد بودجه دانشگاه ها به امور فرهنگی اختصاص یابد، گفت: طبق نظر مساعد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز این میزان در حال افزایش به ۵ درصد است.
وی از آمادگی این دانشگاه ها برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: در همین راستا برنامه های دانشگاه ها جمع بندی شده و این برنامه ها به صورت منظم در ایام دهه فجر برگزار خواهند شد.
فنی اصل به ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای برنامه های دهه فجر تاکید کرد و افزود: برگزاری مسابقات و برنامه های مختلف نیز با محوریت اساتید، کارمندان و دانشجویان برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه انتظار می رود برنامه ها جنبه تبیینی، روشنگرانه، امیدآفرین و دارای نشاط و شادابی باشند، تصریح کرد: همچنین برنامه ها باید با شیوه های جدید، نوآورانه و مبتکرانه باشند.
وی همچنین به حضور حداکثری دانشگاهیان به صورت متحد و هماهنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد.
گفتنی است در ادامه اعضای حاضر در نشست به ارائه نظرات خود پرداختند.
پایان خبر
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://www.uma.ac.ir/find.php?item=15.183.29413.fa
برگشت به اصل مطلب