روابط عمومی- اخبار
تقدیر وزیر علوم از رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به دلیل فراهم کردن زمینه حضور پرشور دانشگاهیان در اجتماع عظیم اربعین حسینی سال ۱۴۰۱

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/10/12 - 08:55 | 
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به دلیل فراهم کردن زمینه حضور پرشور دانشگاهیان در اجتماع عظیم اربعین حسینی سال ۱۴۰۱ تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان از اسماعیل چمنی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به دلیل فراهم‌ کردن زمینه حضور پرشور دانشگاهیان در اجتماع عظیم اربعین حسینی سال ۱۴۰۱ تقدیر کرد.
متن لوح اعطایی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به شرح زیر است:
راز ماندگاری اربعین در پیوستگی قیام حسینی و پیام های روشنگرانه کاروان زمینی، نهفته است. بی شک همت مبتنی بر شور و شعور شیعیان و عاشقان آن حضرت در طول تاریخ از عوامل حفظ، نگهداری و انتقال این فرهنگ از نسلی به نسل دیگر بوده است.
جناب آقای دکتر اسماعیل چمنی
رئیس محترم دانشگاه محقق اردبیلی
زحمات صادقانه و خالصانه در خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) فرصتی برای برداشتن گام هایی هر چند کوچک در پاسداشت این واقعه بزرگ و تکریم این قیام انسانی و ایمانی است. از این رو، از حمایت ها و اقدامات خالصانه و ارزشمند جنابعالی برای فراهم آوردن زمینه حضور پرشور دانشگاهیان در اجتماع عظیم اربعین حسینی سال ۱۴۰۱ قدردانی و تشکر می کنم.
امید است با استعانت از حضرت باری تعالی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) توفیق خادم الحسین(ع) بودن در طول عمر، همراه با عزت و سربلندی و عاقبت به خیری قرین راهتان باشد.
محمدعلی زلفی گل
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
و رئیس ستاد ملی اربعین دانشگاهیان
پایان خبر
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://www.uma.ac.ir/find.php?item=15.183.29276.fa
برگشت به اصل مطلب