روابط عمومی- اخبار
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل: افزایش همکاری دانشگاه محقق اردبیلی و جهاد کشاورزی موجب افزایش نمود عملی در کشاورزی استان شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - 15:11 | 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: افزایش همکاری دانشگاه محقق اردبیلی و جهاد کشاورزی موجب افزایش نمود عملی در کشاورزی استان شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهندس خلیل نیکشاد در نشست با شورای دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اهداف سازمان جهاد کشاورزی و نیل به کشاورزی پایدار، اظهارامیدواری کرد: افزایش همکاری بتواند در کشاورزی استان نمود عملی داشته باشد.
وی با بیان اینکه پیشرفت همه کشورها در ابتدا در بخش کشاورزی انجام شده است، گفت: امید می رود در آینده بتوانیم کشاورزی را به جایگاه اصلی آن که موتور اصلی و پایه اقتصاد است برسانیم.
دکتر اکبر قویدل رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه محقق اردبیلی نیز با اشاره به مشکلات نشست بین آموزش و تحقیقات کشاورزی با بخش اجرا، اظهار امیدواری کرد: این نشست بتواند در راستای افزایش تعامل بین این دو بخش ایفای نقش کند.
گفتنی است در ادامه برخی از مدیران گروه های آموزشی با ذکر برخی محدودیت ها در همکاری های مشترک، راهکارهایی را برای افزایش تعامل دانشگاه و جهاد کشاورزی استان پیشنهاد دادند.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uma.ac.ir/find.php?item=15.183.16856.fa
برگشت به اصل مطلب