معاونت اداری، مالی- اخبار و گزارشات
نشست کمیته تخصصی عمرانی و پشتیبانی پدافند غیر عامل دانشگاه برگزار گردید

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1397/11/24 - 15:20 | 

نشست کمیته تخصصی عمرانی و پشتیبانی پدافند غیر عامل دانشگاه برگزار گردید


 
     جلسه « کمیته تخصصی عمرانی و پشتیبانی پدافند غیر عامل دانشگاه » در روز سه ­شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ راس ساعت ۱۶:۰۰ در محل سالن جلسات شورای دانشگاه در ساختمان مرکزی تشکیل و موارد زیر بحث و بررسی گردید.

در ابتدای جلسه، جناب آقای دکتر اردوان قربانی معاون محترم اداری و مالی دانشگاه ضمن خوش­آمد گویی و تشکر از حضور همکاران محترم در جلسه، سوابق مربوط به موضوع پدافند غیر عامل و همچنین مکاتبات ارسالی در این زمینه از طرف وزارت محترم عتف را به جلسه ارائه و در اینخصوص مطالبی را به سمع و نظر حاضرین رسانند.

 در ادامه جناب آقای دکتر بهرام گسیلی دبیر محترم جلسه گزارش مختصری در خصوص برخی از اقدامات عمرانی و پشتیبانی صورت گرفته در زمینه پدافند غیر عامل، من­جمله در زمینه تامین برق و آب مصرفی، را به جلسه ارائه  و در ادامه ­ی بحث هر یک از حاضرین محترم جلسه به ارائه نکته نظرات خود در زمینه پدافند غیر عامل پرداختند.

روسای محترم هریک از دانشکده ­ها و مدیران محترم حوزه ­های مختلف دانشگاه، با بررسی دقیق موضوعات مرتبط با بحث پدافند غیر عامل در بخش­های مربوط به حوزه کاری خودشان، و همچنین با بررسی فرصت­ها و تهدیدها، چالشها و اقدامات مربوط به پدافند غیر عامل را بررسی و با ارائه سناریوهای مربوط به هر موضوع، بحث پدافند غیرعامل در آن زمینه را بخصوص در مورد مسائل عمرانی و پشتیبانی بررسی کرده و مقرر گردید گزارش­ های مربوطه را برای جلسه آتی ارائه فرمایند.

 مقرر گردید روسای محترم هریک از دانشکده­ ها و مدیران محترم حوزه ­های مختلف دانشگاه، طی یک ماه آتی، برنامه­ ی مشخصی در ارتباط با پدافند غیرعامل را مطرح، بررسی، و اقدامات لازم مربوط به آن را اجرایی نموده و گزارش مستند و مصور مربوط به روند عملیات اجرایی موضوع مذکور را برای جلسه آتی ارائه و گزارش نمایند.

با توجه به احتمال عدم آماده بکار بودن برخی از سیستم ­های اعلان حریق در ساختمان های دارای این تجهیزات، مقررگردید، مدیریت امور فنی دانشگاه درخصوص نحوه ­ی حصول اطمینان از آماده بکار بودن سیستم­ های اعلان حریق ساختمان 
ها بررسی­ های لازم را انجام داده و در مورد راهکارهای عملی اقدامات مربوط به موضوع مذکور را بررسی و برای جلسه آتی گزارش نمایند.

 
نشانی مطلب در وبگاه معاونت اداری، مالی:
http://www.uma.ac.ir/find.php?item=10.6121.16434.fa
برگشت به اصل مطلب