رئیس آکادمی زبان دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد: آغاز به کار کلاس های آموزشی زبان آلمانی در دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1397/10/17 - 00:28 | 
رئیس آکادمی زبان دانشگاه محقق اردبیلی از آغاز به کار کلاس های آموزشی زبان آلمانی در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد تقی آل ابراهیم از آغاز به کار کلاس های آموزشی زبان آلمانی در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد و گفت: این مهم در راستای توجه به بیانات مقام معظم رهبری در آموزش و استفاده از سایر زبان ها اتفاق افتاده است.
وی با بیان اینکه آکادمی زبان دانشگاه محقق اردبیلی بستر مناسبی برای آموزش زبان‌های خارجی در استان اردبیل است، افزود: جهت رفاه حال دانشجویان و علاقمندان به یادگیری زبان های خارجی، هزینه ثبت نام کلاس های ترمیک آکادمی زبان دانشگاه محقق اردبیلی بسیار پایین تر از سایر موسسات است.
آل ابراهیم با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی و سایر دانشگاه ها و همچنین افراد غیر دانشگاهی می توانند از کلاس های آکادمی زبان دانشگاه بهره مند شوند، خاطرنشان کرد: علاقمندان می توانند همه روزه برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۴۵۳۱۵۰۵۰۱۲ و برای ثبت نام به دفتر آکادمی زبان واقع در طبقه دوم سازمان مرکزی دانشگاه محقق اردبیلی مراجعه نمایند.

از لوگوی رسمی آکادمی زبان دانشگاه محقق اردبیلی رونمایی شد.

 از لوگوی رسمی آکادمی زبان دانشگاه محقق اردبیلی رونمایی شد.

این لوگو که به سفارش آکادمی زبان دانشگاه و توسط آقای حسام حسن زاده، عضوهیئت علمی گروه هنر دانشگاه محقق اردبیلی، طراحی گردیده است متضمن ایده­های متعددی شامل تعامل، فراغت بال، پرواز، دروازه و محیط دانشگاهی می­باشد. از لوگوی رسمی آکادمی بعد از این تاریخ در تمامی فرم­ها، اطلاعیه­ها و گواهی­نامه­های آکادمی استفاده خواهد شد.     

                                                                                    AWT IMAGE

 


اعمال تخفیف برای دوره های مکالمه آکادمی برای دانشجویان و کارمندان

با تصویب هیئت محترم رئیسه، آکادمی زبان برای دوره های مکالمه زبان انگلیسی که از اواخر بهمن شروع میشود 10 درصد تخفیف ویژه برای کارمندان و دانشجویان اعمال مینماید. با محاسبه این تخفیف مبلغ شهریه این دوره ها از 69 هزار تومان به 62 هزار تومان تقلیل مییابد.

جذب تعدادی مدرس از طریق فراخوان عمومی

 | تاریخ ارسال: 1393/10/26 - 18:51 | 
آکادمی زبان دانشگاه از طریق فراخوان عمومی و اخذ کارنامک علمی اقدام به ثبت نام از داوطلبان تدریس در آکادمی نمود که تعداد 42 نفر در این فراخوان شرکت نمودند. 16 نفر از این افراد در مصاحبه تخصصی انتخاب و به دوره فشرده آموزش مدرسی و تدریس آزمایشی دعوت شدند. منتخبین نهایی فراخوان در دوره های آکادمی مشغول تدریس خواهند شد.