همایش‌ها

دومین کنفرانس بین المللی کاربردهای فناوریهای نوین (در علوم زیستی)
میز خدمات الکترونیک
تغذیه (ویژه دانشکده)
ورود به سایت

به صفحه اصلی پردیس  دانشگاهی سبلان نمین خوش آمدید
 

این پردیس در سال 1372 ایجاد شده و در رشته‌های علوم انسانی اعم از ادبیات فارسی، روانشناسی، زبان انگلیسی، زبان عربی، باستان شناسی و غیره در چندین سال پیشین دارای فارغ التحصیل بوده است. در سال 1392 ساختار این پردیس به زمینه‌های مرتبط با فناوری‌های نوین و رشته‌های مهندسی تبدیل گردید.
این پردیس در حال حاضر دارای یک دانشکده به نام دانشکده فناوری‌های نوین بوده و دو دانشکده به نام‌های مهندسی رایانه و فناوری اطلاعات و مهندسی مواد و نانوفناوری در حال راه اندازی است.
پردیس دانشگاهی نمین با بهره مندی از ده عضو هیئت علمی متخصص در مقطع کارشناسی در دو رشته علوم مهندسی و مهندسی اپتیک و لیزر با رعایت بالاترین استانداردها و همچنین با برخورداری از پانزده آزمایشگاه آموزشی و دو آزمایشگاه تحقیقاتی به تربیت نیروهای متخصص می پردازد.
با توجه به سابقه درخشان و توان علمی، آموزشی و تحقیقاتی اساتید و دانشجویان و همجنین همکاری‌های تحقیقاتی، تخصصی و آموزشی گوناگون با مراکز مختلف بخش‌های دولتی و غیردولتی داخل کشور و همچنین مراکز علمی خارج از کشور، این پردیس به عنوان یکی از مراکز علمی و پژوهشی شناخته شده، تلقی می‌شود.

این پردیس در شهرستان نمین واقع شده است و فضاهای فیزیکی آن مشتمل بر کلاس های درس، آزمایشگاه ها، امکانات خوابگاهی و رفاهی برای کلیه دانشجویان، سالن ورزشی، سلف سرویس، کتابخانه، لابراتوار زبان و مرکز رایانه می باشد.
علی رغم نوپا بودن این مجموعه دانشجویان فارغ التحصیل دارای سطح کیفی و کمی علمی بالایی بوده به طوری که قبولی این دانشجویان در مقاطع بالاتر به طور قابل توجهی محسوس بوده و همچنین کاربلد بودن و بالا بودن اعتماد به نفس دانشجویان فارغ التحصیل به دلیل سطح مهارتی بالا گویای این امر است.

متن مورد نظر
متن مورد نظر