میز خدمات الکترونیک
تغذیه (ویژه دانشکده)
ورود به سایت

به صفحه اصلی پردیس  دانشگاهی سبلان نمین خوش آمدید
 

این پردیس در سال 1372 ایجاد شده و در رشته‌های علوم انسانی اعم از ادبیات فارسی، روانشناسی، زبان انگلیسی، زبان عربی، باستان شناسی و غیره در چندین سال پیشین دارای فارغ التحصیل بوده است. در سال 1392 ساختار این پردیس به زمینه‌های مرتبط با فناوری‌های نوین و رشته‌های مهندسی تبدیل گردید.
این پردیس در حال حاضر دارای یک دانشکده به نام دانشکده فناوری‌های نوین بوده و دو دانشکده به نام‌های مهندسی رایانه و فناوری اطلاعات و مهندسی مواد و نانوفناوری در حال راه اندازی است.
پردیس دانشگاهی نمین با بهره مندی از ده عضو هیئت علمی متخصص در مقطع کارشناسی در دو رشته علوم مهندسی و مهندسی اپتیک و لیزر با رعایت بالاترین استانداردها و همچنین با برخورداری از پانزده آزمایشگاه آموزشی و دو آزمایشگاه تحقیقاتی به تربیت نیروهای متخصص می پردازد.
با توجه به سابقه درخشان و توان علمی، آموزشی و تحقیقاتی اساتید و دانشجویان و همجنین همکاری‌های تحقیقاتی، تخصصی و آموزشی گوناگون با مراکز مختلف بخش‌های دولتی و غیردولتی داخل کشور و همچنین مراکز علمی خارج از کشور، این پردیس به عنوان یکی از مراکز علمی و پژوهشی شناخته شده، تلقی می‌شود.

این پردیس در شهرستان نمین واقع شده است و فضاهای فیزیکی آن مشتمل بر کلاس های درس، آزمایشگاه ها، امکانات خوابگاهی و رفاهی برای کلیه دانشجویان، سالن ورزشی، سلف سرویس، کتابخانه، لابراتوار زبان و مرکز رایانه می باشد.
علی رغم نوپا بودن این مجموعه دانشجویان فارغ التحصیل دارای سطح کیفی و کمی علمی بالایی بوده به طوری که قبولی این دانشجویان در مقاطع بالاتر به طور قابل توجهی محسوس بوده و همچنین کاربلد بودن و بالا بودن اعتماد به نفس دانشجویان فارغ التحصیل به دلیل سطح مهارتی بالا گویای این امر است.

متن مورد نظر
متن مورد نظر