فاز دوم رصدخانه دانشگاه محقق اردبیلی وارد فاز عملیاتی شد

 | تاریخ ارسال: 1402/3/17 - 09:00 | به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر تقی اکبری ۱۶ خرداد در بازدید از روند اجرایی پروژه های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه فاز دوم پروژه خیرساز رصدخانه دانشگاه وارد فاز عملیاتی شد، افزود: این پروژه با کمک های بنیاد حامیان دانشگاه و دکتر عبدالحسین محمدزاده خیر نیک اندیش اردبیلی در حال انجام است.
وی با بیان اینکه برای فاز دوم این پروژه بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است، گفت: رصدخانه علاوه بر کارکردهای علمی برای رشته فیزیک، در بحث استهلال نیز از اهمیت ویژه ای برای دانشگاه و استان اردبیل برخوردار است.
اکبری با بیان اینکه عملیات اجرایی دومین خوابگاه متاهلی ۱۴ واحدی خیرساز دانشگاه نیز مراحل پایانی خود را طی می کند و طی ماه های آتی به بهره برداری خواهد رسید، تصریح کرد: دو خوابگاه متاهلی ۱۴ واحدی نیز با اعتبار بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در سامانه مناقصات قرار گرفته و دانشگاه در انتظار مشخص شدن پیمانکار می باشد تا عملیات اجرایی آنها نیز آغاز شود.
معاون اداری و مالی دانشگاه محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: راه مواصلاتی خوابگاه متاهلی، محوطه سازی دانشکده فناوری های نوین نمین و فاز دوم دانشکده ادبیات و علوم انسانی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال در حال اجرا هستند.


CAPTCHA