مشارکت خیرین در طرح ۵۰-۵۰ ساخت خوابگاه های دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 | تاریخ ارسال: 1402/3/13 - 15:35 | 

مشارکت خیرین در طرح ۵۰-۵۰  ساخت خوابگاه های دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر مسعود گنجی ۱۳ خرداد در نشست بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی مشارکت خیرین در پژوه های دانشگاهی را منشا خیر دانست و گفت: از خیرین می خواهم تا در طرح ۵۰-۵۰ ساخت خوابگاه های دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مشارکت داشته باشند.
وی افزود: در این طرح هر خیری که ساخت ۵۰ درصد خوابگاه دانشجویی را عهده دار شود، وزارت علوم نیز ۵۰ درصد مابقی را تکمیل کرده و صندوق رفاه دانشجویان نیز متعهد به تجهیز آن خوابگاه می شود.
گنجی با اشاره به مشارکت بیش از ۱۰۰ خیر در ساخت خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های زیرنظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سراسر کشور، تصریح کرد: صندوق خیریه رفاه دانشجویی نیز به منظور کمک به دانشجویان نیازمند راه اندازی شده و در حال ارائه خدمات می باشد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بازدید از ۹۸ دانشگاه طی ۲ سال گذشته، خاطرنشان کرد: در این بازدیدها مسائل و مشکلات دانشگاه ها احصا شده و در جهت حل آنها اقداماتی انجام گرفته است.
دکتر اسماعیل چمنی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز با اشاره به مشارکت خیرین در ساخت خوابگاه های دانشجویی متاهلی، رصدخانه و کمک به دانشجویان نیازمند در این دانشگاه، خواستار مشارکت پیش از پیش خیرین در حوزه ساخت خوابگاه های دانشجویی شد.
وی افزود: هر یک از ما وظیفه داریم تا خدمات مطلوبی را در شان شهر و وطنمان به دانشجویان که آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، ارائه دهیم.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز کار خیر را باقیات الصالحات عنوان کرد و گفت: طی سال های اخیر کمک قابل توجهی توسط خیرین به دانشجویان انجام شده است، ولی با این حال باز هم نیازمند توجه بیشتر خیرین به این حوزه هستیم.
 


CAPTCHA