مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی مطرح کرد: مشارکت دانشجویان در جشنواره های علمی و فرهنگی نشان از استعداد و توانمندی آنان است

 | تاریخ ارسال: 1402/3/1 - 23:07 | 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مشارکت دانشجویان در جشنواره های علمی و فرهنگی نشان از استعداد و توانمندی آنان است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی اول خرداد در مراسم اختتامیه مرحله دانشگاهی یازدهمین جشنواره رویش در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مشارکت دانشجویان در جشنواره هایی همچون رویش و حرکت و کسب مقام های برتر کشوری نشان دهنده وجود استعداد و توانمندی میان دانشجویان است.
وی با اشاره به افتخارآفرینی کانون های مختلف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی در جشنواره های ملی و بین المللی، تاکید کرد: خوشبختانه کانون های مختلف دانشگاه به خصوص کانون های قرآنی توانسته اند در بخش های مختلف کشوری کسب رتبه کنند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی عنوان کرد: دوران دانشجویی بهترین دورانی است که انسان می تواند استعدادهای خود را بروز دهد.
حسنی تصریح کرد: جوانان بسیاری از زمان جنگ تحمیلی تاکنون با نثار خون خود از خاک این مرز و بوم دفاع کردند تا امروز جوانان ما با آسایش و آرامش مشغول فعالیت های علمی باشند و برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.
دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی نیز گفت: فعالیت های بسیار فاخر و ارزشمندی در یازدهمین دوره جشنواره رویش به واسطه تلاش ها و فعالیت های دانشجویان در دانشگاه انجام شد.
وی با اشاره به دستاوردهای این جشنواره، افزود: وحدت میان دانشجویان، بیان مسائل جامعه به زبان هنر، فعالیت توانمندی ها، استعداد دانشجویان و غیره از جمله دستاوردهای این دوره به شمار می رود.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: کانون های مذهبی، هنری، اجتماعی، نیکوکاری و غیره دست در دست هم دادند تا این جشنواره به نحو احسن در دانشگاه برگزار شود.
فنی اصل ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ کانون، انجمن و تشکل در دانشگاه محقق اردبیلی فعالیت دارد که همه آنها به نوعی در حوزه های خود فعالیت های مطلوبی دارند و به واسطه این تلاش ها و فعالیت ها نام دانشگاه در میان دانشگاه های برتر کشور می درخشد.
وی گفت: یقین داریم در جشنواره رویش نیز دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی خوش خواهند درخشید و مقام های کشوری را کسب خواهند کرد.
دکتر عادل آزاددل مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی نیز گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ترویج فعالیت های گروهی داوطلبانه در میان دانشجویان، شناساندن استعدادها و نمایان کردن ظرفیت ها و توانمندی های کانون ها و تشکل های دانشگاه است.
وی افزود: ویژگی شاخص یازدهمین جشنواره رویش اهمیت دادن به کارهای گروهی است و این جشنواره در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی برگزار می شود که در بخش رقابتی فعالیت کانون ها و گفتگو های دانشجویی و کرسی های آزاد اندیشی مدنظر بوده و در بخش غیر رقابتی معرفی چهره های موفق کانونی و نمایشگاه توانمندی کانون ها برپا می شود.
گفتنی است در ادامه از منتخبان مرحله دانشگاهی یازدهمین جشنواره رویش و جشنواره بهاریه تجلیل به عمل آمد.
پایان خبر


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 264 بار   |   دفعات چاپ: 21 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر