معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد: نفرات برتر مسابقات دوومیدانی پسران قهرمانی دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور مشخص شدند/قهرمانی دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1401/2/20 - 16:25 | 

معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: نفرات برتر مسابقات دوومیدانی پسران قهرمانی دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور که به میزبانی این دانشگاه برگزار شد، مشخص شدند.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر اسماعیل گلی ۲۰ اردیبهشت با اعلام این خبر افزود: در این مسابقات ۱۲ تیم از دانشگاه‌های محقق اردبیلی، شهید مدنی آذربایجان، هنر اسلامی تبریز، مقدس اردبیلی، اسوه معاصر تبریز، ارومیه، بناب، مراغه، چرخ نیلوفری تبریز، صنعتی ارومیه، صنعتی سهند و زنجان در ۱۴ ماده به رقابت پرداختند که در بخش تیمی دانشگاه محقق اردبیلی با ۷۸ امتیاز مقام اول را کسب کرد و تیم‌های دانشگاه مدنی آذربایجان با ۳۹ امتیاز و هنر اسلامی تبریز با ۱۷ امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
وی با اشاره به نتایج بخش انفرادی تصریح کرد: در ماده ۱۵۰۰ متر، عطا اسدی از دانشگاه شهید مدنی، سالار سلطانی و امیرمحمد فلاح‌زاده هر دو از دانشگاه محقق اردبیلی و در ماده ۸۰۰ متر امیرمحمد فلاح‌زاده و سالار سلطانی هر دو از دانشگاه محقق اردبیلی و مهدی محمدی از دانشگاه هنر اسلامی جایگاه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
گلی تشریح کرد: در ماده ۱۱۰ متر بامانع فرید پیرزاده از دانشگاه مقدس اردبیلی، ابوالفضل راه‌چمنی و نیما قاسمی هر دو از دانشگاه محقق اردبیلی نفرات اول تا سوم شدند و در ماده ۴۰۰ متر، مهدی احمدی‌اصل از دانشگاه ارومیه، علی آردم از دانشگاه چرخ نیلوفری و مسعود حقیقی از دانشگاه مراغه در سکوهای اول تا سوم ایستادند.
به گفته این مسئول، در ماده دو ۳۰۰۰ متر، عطا اسدی از دانشگاه شهید مدنی اول شد و ابوالفضل راه‌چمنی از دانشگاه محقق اردبیلی دوم شد و علیرضا خدایی از دانشگاه بناب سوم شد.
گلی اظهار کرد: در ماده پرش طول، امیررضا امن‌زاده از دانشگاه محقق اردبیلی، فرید غنی‌زاده از شهید مدنی و امیرمحمد اکبری از هنر اسلامی تبریز و در ماده ۱۰۰ متر، علی آردم از دانشگاه چرخ نیلوفری تبریز، حسین صباغی از محقق اردبیلی و علیرضا سیفی از شهید مدنی و در ماده پرتاب وزنه، علیرضا خانی از دانشگاه زنجان، علی عبدالهی و رامین قنبری هر دو از هنر اسلامی مقام‌های اول تا سوم هر ماده را کسب کردند.
وی تشریح کرد: در ماده پرش سه‌گام، فرید پیرزاده از مقدس اردبیلی، فرید غنی‌زاده از شهید مدنی و امیررضا امن‌زاده از دانشگاه محقق اردبیلی و در ماده پرتاب دیسک، ابوالفضل امینی، سالار ضیاءنورانی و امیرحسین سلامی به ترتیب از دانشگاه‌های محقق اردبیلی، هنر اسلامی و محقق اردبیلی جایگاه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی افزود: در ماده پرتاب نیزه، سلیم اوج و نیما قاسمی هر دو از دانشگاه محقق اردبیلی و سالار ضیاءنورانی از هنر اسلامی و در ماده پرش ارتفاع، یوسف جباری از شهید مدنی و مهدی قلیزاده و امیرحسین سلامی هر دو از دانشگاه محقق اردبیلی اول تا سوم شدند.
گلی بیان کرد: در ماده ۳۰۰۰ متر پیاده‌روی، ابوالفضل امینی از دانشگاه محقق اردبیلی، علیرضا خدائی از دانشگاه بناب و امیرحسین شیخ دینی از دانشگاه محقق اردبیلی اول تا سوم شدند.
وی گفت: در ماده ۴*۴۰۰ متر، تیم شهید مدنی متشکل از عطا اسدی، فرید غنی‌زاده، علیرضا سیفی و یوسف جباری مقام اول را کسب کرد، تیم محقق اردبیلی متشکل از امیررضا امن زاده، حسین صباغی، ابوالفضل راه چمنی و امیرحسین شیخ دینی دوم شدند و تیم صنعتی سهند متشکل از میلاد رامگر، رسول مرادی، علی کلانتری و توحید بیگ‌زاده سوم شدند.
پایان خبر
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 208 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر