تقدیر معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به پاس کسب عنوان دانشگاه برگزیده در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت

 | تاریخ ارسال: 1400/5/6 - 22:21 | 
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال لوحی از رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به پاس مشارکت شایسته در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت و کسب عنوان دانشگاه برگزیده تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به پاس کسب عنوان دانشگاه برگزیده در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت تقدیر کرد.
در بخش هایی از این لوح آمده است:
بی شک رشد و تعالی علمی و فرهنگی کشور و ساختن آینده ای درخشان و امیدآفرین نیازمند پویایی، نشاط و خلاقیت برآمده از مسئولیت اجتماعی دانشگاه و دانشجویان است. در این مسیر انجمن های علمی دانشجویی و جشنواره بین المللی حرکت فرصت و عرصه ای را برای شکوفایی و حمایت از این توانمندی ها ارائه می دهند.
این لوح سپاس به پاسداشت اهتمام و مشارکت شایسته شما در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت و کسب عنوان دانشگاه برگزیده تقدیم می شود.
گفتنی است کسب مقام دانشگاه برتر در بین ‌دانشگاه ‌های سراسر کشور و هشت مقام برتر توسط انجمن‌ های علمی دانشگاه محقق اردبیلی در سیزدهمین جشنواره بین ‌‌المللی حرکت در سایه تلاش های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در حوزه حمایت از انجمن های علمی صورت گرفته است.
 
 
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 215 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر