برگزاری وبینار «انتخابات ۱۴۰۰ و الگوی تحول در مکتب انقلاب اسلامی» در دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1400/2/26 - 13:40 | 
وبینار «انتخابات ۱۴۰۰ و الگوی تحول در مکتب انقلاب اسلامی» با سخنرانی دکتر رمضان شعبانی سارویی مشاور عالی بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر رمضان شعبانی سارویی در این وبینار گفت: با ثبت نام کاندیدهای ریاست جمهوری، شاهد یک نوع رقابت و جبهه بندی جدید در فضای سیاسی کشور هستیم.
وی ادامه داد: در آستانه اتفاق تحول بخش انتخابات ۱۴۰۰، نقطه کانونی و موضوعی مهم در هندسه بیانات و مکتب رهبر معظم انقلاب، مساله تحول، تحول خواهی و تحول آفرینی مردم و دولت است.
شعبانی سارویی افزود: علت و ضرورت تحول، مولفه های تحول، عظمت های تحول آفرین ملت ایران، نقشه راه، سیاست ها و راهبردهای تحولی و دستاوردها و برکات تحول بخشی از مفاهیمی است که در مکتب مقام معظم رهبری از لزوم یک نوآوری و حرکت عمومی در بخش های گوناگون حکمرانی و مدیریتی و زندگی عمومی مردم در جهت روان سازی حرکت انقلاب به سمت آرمان های اساسی انقلاب قابل طرح و بررسی است.
مشاور عالی بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی تصریح کرد: قشر هدایتگر جامعه می تواند پیام رسان عظمت ملت برای رسیدن به ایران قوی مدنظر مقام معظم رهبر در گام دوم انقلاب برای اقشار متدین و انقلابی باشد. همچنین فعال شدن مردم متدین و انقلابی برای دعوت سایر اقشار مردم با ایجاد اتصال زنجیره تواصی به حق و تواصی به صبر بسیار مهم خواهد بود.
گفتنی است این وبینار توسط کانون بسیج اساتید و دفتر هم ‌اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد و وبینار با پرسش و پاسخ خاتمه یافت.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 111 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر