مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه خبر داد: معرفی منتخبان مسابقات ورزشی اساتید و کارمندان خواهر دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1399/12/2 - 10:35 | 
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی از معرفی منتخبان مسابقات ورزشی اساتید و کارمندان خواهر این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر امیرعلی جعفرنژاد با بیان اینکه مسابقات ورزشی اساتید و کارمندان دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: مسابقات آمادگی جسمانی و شطرنج خواهران به صورت مجازی و مسابقات تنیس روی میز خواهران به صورت حضوری برگزاری شد.
وی با بیان اینکه در مجموع مسابقات دهه فجر، بیش از ۷۰ نفر از کارکنان خواهر دانشگاه شرکت نمودند، افزود: در رشته آمادگی جسمانی سمیه رمضانی از معاونت پژوهش و فناوری، میترا اجودی مقدم از معاون فرهنگی و اجتماعی و تهمینه نامی از دانشکده علوم به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
جعفرنژاد تصریح کرد: در رشته شطرنج، دکتر لیلا غفارزاده نمازی از دانشکده کشاورزی مشگین شهر، میترا اجودی مقدم از معاونت فرهنگی و اجتماعی و  مریم اسدیان از دانشکده علوم به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: در رشته تنیس روی میز نیز شیدا مظفری از حوزه ریاست مقام اول، شیرین دلشاد از دانشکده علوم مقام دوم و مریم اسدیان و رحیمه قربانی از دانشکده علوم مشترکا مقام سوم را کسب کردند.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 306 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر