انتصاب سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1399/10/6 - 11:42 | 
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر داود سیف زاده به عنوان سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب شد.
دکتر عزیز حبیبی در مراسم تکریم و معارفه معاون سابق و سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه دکتر ابوالفضل بضاعت پور فردی بی حاشیه، توانمند، بی ادعا و علاقمند به رشد و اعتلای دانشگاه بود، گفت: در طول مدت فعالیت وی در معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شاهد فعالیت های ارزشمند در این حوزه بودیم.
وی از دکتر بضاعت پور به عنوان یکی از گنجینه های علمی دانشگاه نام برد و افزود: با توجه به سفر علمی دکتر بضاعت پور به خارج از کشور، امید می رود دستاورد این سفر توسعه علمی بیشتری برای دانشگاه و استان به ارمغان بیاورد.
حبیبی با بیان اینکه بعد از بررسی های فراوان برای تصدی پست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه به دکتر داود سیف زاده رسیدیم، تصریح کرد: دکتر سیف زاده رده های مختلف مدیریتی دانشگاه را تجربه کرده و از نظر ارجاعات علمی جزو سه نفر اول دانشگاه بوده و اخیرا نیز جزو دانشمندان ۲ درصد برتر دنیا قرار گرفته اند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه سرعت عمل در حوزه پژوهش بسیار مهم بوده و عمده خروجی علمی دانشگاه نیز از حوزه پژوهش می باشد، گفت: از دکتر سیف زاده انتظار می رود سرعت موجود در روند فعالیت های این حوزه را افزایش دهد تا پشتیبانی از فعالیت های علمی و پژوهشی همکاران بدون وقفه پیش برود.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز مسئولیت را بسیار سخت و سنگین دانست و گفت: فردی که مسئولیتی را بر عهده می گیرد، باید از فرصت استفاده کرده و در جهت تحقق منویات سازمان تلاش کند.
وی افزود: موفقیت های حاصل شده در دانشگاه حاصل تلاش کلیه اساتید، مدیران و کارمندان است.
دکتر داود سیف زاده سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن قدردانی از حسن اعتماد ریاست دانشگاه به وی، گفت: نهایت تلاش خود را به کار خواهم برد تا امورات مربوط به حوزه پژوهش و فناوری بهتر از گذشته و به نحو احسن پیش رود.
وی با بیان اینکه دانشگاه محقق اردبیلی در حوزه پژوهش طی سال های اخیر شاهد رشد کمی و کیفی بوده است، اظهارامیدواری کرد: با توجه به توانمندی مدیران و کارشناسان حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه، بتوانیم با تعامل حداکثری شاهد رشد و تعالی هر چه بیشتر دانشگاه باشیم.
دکتر ابوالفضل بضاعت پور معاون سابق پژوهش و فناوری دانشگاه نیز ضمن تقدیر از اعتماد ریاست دانشگاه در مدت ۲ و نیم سال گذشته به وی، گفت: به لحاظ سفر علمی به خارج از کشور نتوانستم بیشتر از این در خدمت حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه باشم.
وی با اشاره به افتخارات علمی و پژوهشی دانشگاه طی سال های اخیر، گفت: در حوزه پژوهش و فناوری همه امور به صورت گروهی انجام شد و دانشکده ها نیز در برنامه های این حوزه پای کار بودند.
گفتنی است در ادامه حکم دکتر داود سیف زاده به عنوان سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه به وی اعطا و با اهدای لوح و هدیه از زحمات دکتر ابوالفضل بضاعت پور معاون سابق پژوهش و فناوری تجلیل شد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 501 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر