رئیس دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد: انعقاد توافق نامه احداث درمانگاه خیرساز در دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1399/4/23 - 14:08 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از انعقاد توافق نامه مشارکت در احداث درمانگاه خیرساز توسط دکتر عبدالحسین محمدزاده کارآفرین و خیر اردبیلی در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در مراسم انعقاد توافق نامه احداث درمانگاه خیرساز در دانشگاه محقق اردبیلی ضمن معرفی اجمالی دانشگاه به استفاده از تجربیات دکتر عبدالحسین محمدزاده کارآفرین و خیر اردبیلی تاکید کرد.
وی با بیان اینکه باید بحث کارآفرینی را به یک فرهنگ گسترده تبدیل کنیم، افزود: باید روی پای خود بایستیم و فرهنگ کار و تلاش را گسترش دهیم.
حبیبی با اشاره به تاسیس بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی، تصریح کرد: طی هفت ماه گذشته احداث اولین خوابگاه دانشجویی متاهلی خیرساز توسط مهندس قدرت حاج نوری آغاز شده و عملیات اجرایی آن به سرعت در حال انجام است تا بعد از بهره برداری دانشجویان کم توان بتوانند از آنها بهره مند شوند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه فرهیختگان جامعه باید به فکر آینده جوانان باشند، گفت: بزرگترین کاری که بتوان به نظام، کشور و مردم کرد، ایجاد اشتغال برای جوانان است؛ چراکه اشتغال به دنبال خود ازدواج جوانان را به ارمغان خواهد آورد.
وی با اشاره به فعالیت های بنیاد حامیان دانشگاه، افزود: احداث درمانگاه در دانشگاه باقیات صالحات بزرگی است و علاوه بر اینکه از طرف خیر یادگاری بزرگی به جا گذاشته می شود، فرهنگ انجام کار خیر نیز در جامعه نهادینه می شود.
دکتر عبدالحسین محمدزاده کارآفرینی و خیر اردبیلی نیز به تمرکز بر انتقال الگوها، روش ها و منش های مربوط به کسب و کار حرفه ای تاکید کرد و گفت: بحث انتقال تجارب حرفه ای از طریق یونسکو برای توسعه کسب و کار و تقویت حوزه های اقتصادی در دستور کار قرار دارد.
عضو هیات امنای دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه تلاش می کنیم دفتر یونسکو در بحث کسب و کار در دانشگاه محقق اردبیلی راه اندازی شود، افزود: در آینده نزدیک هیات رئیسه یونسکو در دانشگاه محقق اردبیلی حضور خواهند یافت و موضوعات مرتبط با دانشگاه با حضور آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
محمدزاده با بیان اینکه در خصوص احداث درمانگاه روی عهد خود هستم، گفت: احداث درمانگاه برای دانشگاه به عنوان یک فرصت و توفیق برای بنده است.
دکتر معرفت سیاه کوهیان عضو هیات امنای بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی نیز در خصوص انعقاد توافق نامه احداث درمانگاه خیرساز در دانشگاه، گفت: با توجه به وجود درمانگاه در دانشگاه، الحاق ۲۰۰ مترمربع به درمانگاه موجود در ۲ فاز پیش بینی شده و توسط دکتر عبدالحسین محمدزاده کارآفرین و خیر اردبیلی احداث خواهد شد.
گفتنی است در ادامه اعضای حاضر در نشست از پروژه های عمرانی و بخش های مختلف دانشگاه بازدید نمودند.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 228 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر