حجت الاسلام و المسلمین حسنی خبر داد: کمک ۸۰۶ میلیون ریالی به نیازمندان توسط همکاران دانشگاه/ لبیک دانشگاهیان به فرمایشات رهبری

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۲/۱۶ - 12:53 | 
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: کارکنان دانشگاه محقق اردبیلی در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری با کمک ۸۰۶ میلیون ریالی به رزمایش بزرگ کمک مومنانه پیوستند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه، با اعلام این خبر افزود: این مقدار کمک طی یک ماه گذشته توسط اعضای هیات علمی، کارمندان، خیرین و دانشجویان جمع آوری شده است.
وی با بیان اینکه برای جمع آوری این کمک ها بنیاد حامیان دانشگاه ، کانون بسیج اساتید دانشگاه، پایگاه مقاومت دانشگاه و بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی مشارکت کرده اند، تصریح کرد: از محل کمک های جمع آوری شده، با حفظ کرامت انسانی به حساب بانکی ۴۳۰ نفر از دانشجویان نیازمند دانشگاه محقق اردبیلی به صورت نقدی واریز شده و ۲۶۳ بسته معیشتی هم در حال تهیه و بسته بندی است و به زودی بین خانواده های نیازمند از جمله خانواده دانشجویان دانشگاه توزیع خواهد شد.
حسنی با اشاره به حدیثی با مضمون بهشت جای سخاوتمندان است، اضافه کرد: کارکنان دانشگاه مشتاقانه و خودخواسته در این کار خیر مشارکت کردند تا نشان دهند که جامعه دانشگاهی در کارهای خداپسندانه پیشرو و پیشگام هستند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری برای برگزاری رزمایش مومنانه اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم که گوش به فرمان رهبری باشیم و پشت سر رهبر و ولی فقیه حرکت کنیم.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 130 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر