ورود به سایت

اطلاعیۀ ادارۀ رفاه دانشجویی در خصوص ثبت درخواست وام ویژۀ دکتری روزانه برای شش ماهۀ اوّل سال ۹۹

 | تاریخ ارسال: 1399/2/3 - 09:20 | 
ضمن آرزوی سلامتی و موفقیّت برای دانشجویان عزیز، به اطلاع می‌رساند، آن‌دسته از دانشجویان متقاضی وام ویژۀ دکتری روزانه که درخواست وام خود را ثبت نکرده‌اند، درخواست وام خود را از تاریخ ۹۹/۰۲/۰۱ تا ۹۹/۰۲/۲۵ در پورتال دانشجویی صندوق رفاه (http://bp.swf.ir) ثبت نمایند. ضمناً تمامی مقاضیان وام برای ارسال مدارک وام (فرم‌های شمارۀ ۱ و ۲ وام ویژۀ دکتری)، بعد از هماهنگی تلفنی با کارشناس رفاه دانشجویی مستقر در دانشکدۀ خود، از طریق سیستم دانشجویی گلستان (http://golestan.uma.ac.ir) (منوی پیشخوان خدمت، زیرمنوی درخواست‌های دانشجویی (آموزشی-دانشجویی))، از طریق ایمیل و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی، اقدام نمایند تا بعد از اعلام مراجع ذیربط در خصوص چگونگی وضعیت شیوع ویروس کرونا و حضور دانشجویان در دانشگاه، اصل مدارک را به کارشناس مربوطه تحویل دهند.
مدارک لازم:
- دانشجویانی که قبلاً وام گرفته‌اند: ارسال فرم شمارۀ ۲.
- دانشجویانی که برای اوّلین بار متقاضی دریافت وام هستند: تشکیل پرونده در پورتال دانشجویی صندوق رفاه (http://bp.swf.ir)، ارسال فرم‌های شمارۀ ۱ و ۲ و تماس تلفنی با کارشناس رفاه دانشجویی مستقر در دانشکدۀ خود برای انجام اقدامات بعدی.
توجه:
- طبق بخشنامۀ صندوق رفاه دانشجویان، اولویت استفاده از وام‌های دانشجویی ویژۀ دانشجویان مستعد کم‌بضاعت می‌باشد و شامل دانشجویان شاغل نمی‌گردد.

شماره تماس‌ها:
کارشناس دانشکدۀ علوم تربیتی و روانشناسی: 
آقای اصلانی (۰۴۵۳۱۵۰۵۶۱۵)، کارشناس دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی: خانم رضایی (۰۴۵۳۱۵۰۵۵۸۰)، کارشناس دانشکدۀ کشاورزی و منابع طبیعی: خانم نخستین (۰۴۵۳۱۵۰۵۲۴۳)، کارشناس دانشکدۀ علوم: خانم حسنی‌شوقی (۰۴۵۳۱۵۰۵۹۴۴)، کارشناس دانشکدۀ فنی و مهندسی: آقای عزیززاده (۰۴۵۳۱۵۰۵۷۰۵)، رئیس ادارۀ رفاه دانشجویی: آقای نعمت‌اللهی (۰۴۵۳۱۵۰۵۲۹۱).


CAPTCHA