رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل: ضرورت مراقبت از حمله سایبری و تبلیغات منفی دشمن

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - 14:25 | 
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل به ضرورت مراقبت از حمله سایبری و تبلیغات منفی دشمن تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی در مراسم بزرگداشت شهدا و درگذشتگان سانحه هوایی و مرحومه دکتر مهسا پیرهاشمی دانشجوی فوق دکتری و پژوهشگر برتر دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه انسان برای رسیدن به خدا به این عالم آمده است، گفت: آخرت مقام رفیعی برای کسانی است که عمل صالح انجام دهند.
وی با بیان اینکه مرحومه دکتر مهسا پیرهاشمی جزو پژوهشگران و نخبگان برتر دانشگاه محقق اردبیلی بود، افزود: دانشگاه محقق اردبیلی به داشتن چنین دانشجویان و پژوهشگرانی به خود می بالد ولی متاسفانه ما وی را از دست دادیم.
حسنی با اشاره به سانحه هوایی اخیر در کشور، گفت: باید ببینیم عامل اصلی ترور این فرهیختگان و مردم عزیز ما چه کسی بوده است.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی شهدای این سانحه جزو سرمایه های نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: اگر آمریکای جنایتکار سردار سلیمانی را به شهادت نمی رساند، این اجتماع عظیم در سراسر کشور و دنیا ایجاد نمی شد و باعث عصبانیت و تنگ شدن صحنه به دشمنان نمی شد.
وی با بیان اینکه امروز باید زمان شناس و دشمن شناس باشیم، تاکید کرد: امروز دشمن بزرگ ما آمریکا و اسرائیل است و دشمنی ما با اینان نیز دشمنی فردی، گروهی و حزبی نیست؛ بلکه دشمنی ما بخاطر اسلام و قرآن است.
حسنی گسترش اسلام و ظهور انقلاب اسلامی در سراسر دنیا را به دست ولی فقیه زمان دانست و این مهم را عامل ترس دشمن معرفی کرد و گفت: دشمن از مرجعیت، رهبری و وحدت ما واهمه دارد و هیچ وقت نمی تواند در جبهه تسلیحاتی و جنگ رو در روی ایران بایستد.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه امروز امثال سردار سلیمانی در ایران بسیار است، گفت: در جریان شهادت سردار سلیمانی، مردم همه آمدند و گفتند همه ما انقلابی و بسیجی هستیم و پشت نظام و ولایت ایستاده ایم.
وی با بیان اینکه ما تربیت شده مکتب امام حسین(ع) هستیم و از سیدالشهدا یاد گرفته ایم که زیر بار ذلت نرویم، افزود: در حال حاضر تمام سعی دشمن این است که به صورت نرم افزاری، شایع پراکنی و تبلیغات منفی وارد شود که در این خصوص باید مراقبت کنیم.
حسنی با بیان اینکه پاسداران سپاه در طول چهل سال گذشته زحمت کشیده و انقلاب اسلامی را از شر دشمنان حفظ کرده اند، خاطرنشان کرد: پاسداران شب و روز در کنار ملت، با ملت و برای ملت تلاش کرده اند.
وی اضافه کرد: از این به بعد دشمنان بیش از پیش حمله سایبری و تبلیغات منفی علیه مقدسات و انسان های شایسته نظام انجام خواهند داد که ملت شریف ایران باید با هوشیای و آگاهی دشمن را شناخته و اجازه ندهند کوچکترین صدمه ای از جانب دشمنان به نظام و انقلاب وارد شود.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 246 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر