دکتر حبیبی در مراسم تجلیل از برادر شهید صادقی: همت و کار مضاعف برای توسعه کشور، حرکت در مسیر آرمان های شهدا است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۲ - 13:00 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: همت مضاعف و کار مضاعف برای توسعه کشور، حرکت در مسیر آرمان های شهدا است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در مراسم تجلیل از برادر شهید صادقی که همکار دانشگاه است، با بیان این مطلب افزود: شهدا در زمان هشت سال دفاع مقدس از جان خود در راه دفاع از نظام و انقلاب گذشتند و امروز وظیفه ما است در راستای توسعه کشور بیش از پیش تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه تجلیل از خانواده شهدا کمترین کار برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا است، تصریح کرد: باید همیشه در کنار خانواده های شهدا و ایثارگران باشیم زیرا آنها متحمل زحمات متعددی شده اند و هیچ چیزی نمی تواند جای خالی عزیزترین های این خانواده ها را پر کند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: بهترین کار و توفیق برای ما، خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی اضافه کرد: باید راه و سیره شهدا را الگوی خود قرار دهیم و در مسیر انقلاب و ولایت باشیم.
وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات دانشجویان حرکت در شهدا است، ادامه داد: شهدا در مسیر نظام، انقلاب و ولایت خالصانه کار و تلاش کردند و باید ما هم خالصانه کار کنیم.
دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و فرمانده پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی هم گفت: حدود ۳۰۰ هزار نفر در زمان هشت سال دفاع مقدس جان خود را فدای نظام و انقلاب اسلامی کردند که اگر زنده می ماندند هر کدام فرد موثری برای کشور می شدند و در آن زمان جان و خون خود را فدای نظام و انقلاب اسلامی کردند.
وی اضافه کرد: همه ما مدیون شهدا و ایثارگران و خانواده های آنها هستیم و تداوم زندگی ما مدیون خون شهدا است.
یادآور می شود در این مراسم که به همت پایگاه مقاومت دانشگاه برگزار شد از مهندس نادر صادقی همکار دانشگاه و برادر شهید حسن صادقی با اهدای لوح و هدایی تجلیل شد.

 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 154 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر