معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد: ارسال دانشنامه تحصیلی به آدرس پستی دانش آموختگان دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۹ - 15:13 | 
 معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی از برقراری امکان ارسال دانشنامه تحصیلی به آدرس پستی دانش آموختگان این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر ترحم مصری گفت: با ایجاد زیرساخت های لازم و در راستای تکریم و رفاه حال دانش آموختگان و به ویژه دانش آموختگان غیربومی دانشگاه محقق اردبیلی، از این پس امکان ارسال دانشنامه تحصیلی دانش آموختگان به آدرس پستی آنها فراهم شده است.
وی با اشاره به جزئیات اجرای این طرح، گفت: تاکنون تحویل دانشنامه تحصیلی به شخص دانش آموخته و یا وکیل قانونی وی انجام می شد، ولی در ساختار جدیدی که در سیستم گلستان راه اندازی شده است، دانش آموختگان دانشگاه محقق اردبیلی می توانند با ورود به سیستم گلستان و پس از احراز هویت نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام نمایند.
مصری افزود: سپس دانش آموختگان می توانند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد سیستم گلستان شده و نسبت به بارگذاری اطلاعات و مدارک مورد نیاز اقدام کنند تا دانشگاه بتواند دانشنامه مربوطه را در اسرع وقت به آدرس پستی اعلام شده در سیستم ارسال نماید.
 معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه این دانشگاه جزو معدود دانشگاه های کشور است که این طرح را اجرایی کرده است، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال دانش آموختگان از این امر در روزهای نخست اجرا، تلاش می کنیم صدور گواهی موقت پایان دوره تحصیلی را نیز به زودی از همین طریق عملیاتی و اجرایی کنیم.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 179 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر