فراخوان انتخاب پژوهشگران برتر استان اردبیل در بخش های دانشگاهی و دستگاه های اجرایی استان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۸/۲۷ - 14:21 | 
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی و دبیر جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان اردبیل گفت: پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل در هفته پژوهش و فناوری انتخاب و تجلیل می شوند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر ابوالفضل بضاعت پور با اعلام این خبر افزود: براساس آیین ­نامه ابلاغی از طرف دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، هفته پژوهش امسال از ۱۶ لغایت ۲۲ آذر برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: بر اساس آیین ­نامه مصوب استانی هفته پژوهش و فناوری، دو نفر از بخش دانشگاهی در گروه ­های علوم پایه، فنی مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان نفر اول و نفر دوم، سه نفر از بخش دانشگاهی در هر یک از گروه ­های علوم پزشکی پایه و علوم پزشکی بالینی به عنوان نفر اول تا سوم، هفت نفر از دستگاه ­های اجرایی به عنوان نفرات اول تا هفتم به عنوان پژوهشگران برتر، سه نفر از مراکز تحقیقات دستگاه ­های اجرایی به عنوان نفر اول تا سوم و سه نفر از معلمان پژوهشگر آموزش و پرورش به عنوان نفر اول تا سوم انتخاب و مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
بضاعت پور افزود: بر اساس فراخوان ارسال شده به دانشکده­ ها، از هر گروه علمی، ۲ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه، به کمیته علمی ستاد معرفی خواهد شد و علاوه بر آن بر اساس رایزنی­ های صورت گرفته با ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری استان، اعضای غیرهیات علمی دانشگاه نیز می­توانند در بخش دستگاه ­های اجرایی با داوطلبان سایر دستگاه ­ها جهت انتخاب پژوهشگران برتر به رقابت بپردازند.
 معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی و دبیر جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان اردبیل گفت: مهلت ارسال مستندات و مدارک امتیازبندی شده داوطلبان انتخاب پژوهشگران برتر توسط دانشکده­ ها و معاونت­ ها جهت شرکت در این جشنواره، تا پایان وقت اداری روز چهار­شنبه ۶ آذر ماه ۱۳۹۸ است.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 523 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر