سردار ابوالقاسم زاده در مراسم پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه: شهدا به همه درس استکبارستیزی دادند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۸/۱۴ - 16:19 | 
فرمانده گردان بقیه الله لشگر ۳۱ عاشورا و از همرزمان شهید باکری گفت: شهدا به همه درس استکبارستیزی دادند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سردار ابوالقاسم زاده در مراسم پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: شهدا در دنیایی که استکبار جهانی سکاندار محض بود، درس استکبارستیزی را به معرض نمایش گذاشتند.
وی با بیان اینکه شهدا به جهانیان درس غیرت و مردانگی دادند، اضافه کرد: شهدا در اوج بندگی بودند و به همه ما ثابت کردند که باید مطیع ولایت فقیه باشیم.
ابوالقاسم زاده با اشاره به اینکه پدر و مادر شهدا، بین تکلیف الهی و فرزند، تکلیف الهی را انتخاب کردند، یادآور شد: بهای بالایی برای این نظام و انقلاب و مقاومت پرداخت کرده ایم.
وی اضافه کرد: سوریه تنها کشوری بود که در ۸ سال دفاع مقدس در کنار ایران بود و دستور ناب اسلام هم می گوید هر جا مسلمانی کمک خواست، به کمکش بشتابیم.
ابوالقاسم زاده اظهار کرد: همه برنامه های نظامی، پول ها، فکر ها و سلاح ها در اختیار صدام بود اما رزمندگان ایثارگری و فداکاری کردند و اجازه ندادند وجبی از خاک کشور به دست صدامیان بیفتد.
دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی هم گفت: همه ما مدیون شهدا و رزمندگان و ایثارگری ها و فداکاری های آنها هستیم.
وی ادامه داد: نباید از یاد شهدا غفلت کنیم بلکه باید همیشه و در همه حال با الگو گرفتن از آنها در مسیر نظام و انقلاب اسلامی حرکت کنیم.
فنی اصل ابراز امیدواری کرد: لطف الهی شامل حال همه ما باشد تا آخر عمر نام و یاد و آرمان شهدا را فراموش نکنیم.
یادآور می شود در این مراسم عبدالله داداشی مداح اهل بیت به مداحی پرداخته و سپس دانشگاهیان با حضور بر سر مزار شهدای گمنام دانشگاه با این شهدا تجدید میثاق کردند.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 196 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر