ورود به سایت

دانشگاه ها شرکای علم و فناوری وزارت دفاع هستند کارگاه آموزشی «معرفی طرح‌ های بدیع و نوظهور و سایر حمایت ‌های پژوهشی وزارت دفاع»

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱۶ - 10:58 | 
نماینده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شمالغرب و غرب کشور گفت: دانشگاه ها شرکای علم و فناوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح هستند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد فرزاد در کارگاه آموزشی «معرفی طرح‌ های بدیع و نوظهور و سایر حمایت ‌های پژوهشی وزارت دفاع» در دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: راهبرد صنعت دفاعی حرکت به سمت شکل گیری صنعت دفاعی دانش بنیان است.
وی ادامه داد: راهبرد صنعت دفاعی حرکت به سمت شکل گیری صنعت دفاعی دانش بنیان است.
فرزاد با اشاره به اینکه رویکرد وزارت دفاع ارجاع موضوعات گلوگاهی به دانشگاه است، اضافه کرد: پیوند عمیق با ظرفیت دانشی کشور و شرکای علم و فناوری در راستای سیاست خود اتکایی در تامین نیازمندی های نیروهای مسلح است.
نماینده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شمالغرب و غرب کشور افزود: رابطه بین اساتید و وزارت دفاع نباید رابطه پیمانکار و کارفرمایی باشد.
فرزاد ادامه داد: اساتید در پروژه ها شریک ما هستند و در الگوی مشارکت راهبردی، دانشگاه برای ما فراتر از فناوری های امروز است و باید فناوری های فردا را در نظر بگیریم.
دکتر ابوالفضل بضاعت پور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: انتظار می رود رابط بین وزارت دفاع و دانشگاه محقق اردبیلی بیش از پیش فعال باشد تا اساتید بتوانند در زمینه همکاری های علمی و پژوهشی راحت تر اقدام کنند.
وی ادامه داد: اماده هر نوع همکاری علمی و پژوهشی هستیم تا بتوانیم در راستای توسعه کشور به اندازه خود مثمرثمر واقع باشیم.
یادآور می شود در این کارگاه اساتید به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 70 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر