نظر سنجی در خصوص تمدید قرارداد بیمه نوین
برای شرکت در نظر سنجی اینجا کلیک کنید
ورود به سایت

چهارمین جلسه ی شورای حقوق شهروندی و میز خدمت دانشگاه برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1397/12/27 - 11:20 | 
چهارمین جلسه ­­ی شورای حقوق شهروندی و میز خدمت دانشگاه  رأس ساعت ۱۴ روز شنبه مورخ ۹۷/۱۲/۲۵ در محل اتاق شورای دانشگاه و با حضور اعضای شورا، معاونان دانشگاه، روسای دانشکده ­های و مسئولین دفاتر حوزه ­ها تشکیل و در ساعت ۱۵  به اتمام رسید.
 

 
 
در ابتدای جلسه، معاون محترم اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه ، در تبیین  سیاست­ های وزارت علوم، در خصوص حقوق شهروندی، میر خدمت، احصاء و پیاده‌سازی بندهای ۹ گانه حقوق شهروندی در دانشگاه­ ها، الگوبرداری از وزارت علوم و سایر دانشگاه­ های منطقه، ساماندهی و توسعه خدمات قابل‌ارائه درزمینه حقوق شهروندی و میز خدمت با شناسایی مخاطبین دانشگاه (دانشجویان، اعضای هیات علمی و غیرهیات علمی، خانواده دانشجویان و سایر مراجعین) در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر، و ... توضیحاتی را ارائه نمودند. سپس مدیر محترم اداری و کارشناس محترم  اداره تشکیلات، تحول اداری و بهره ­وری به‌عنوان عضو و دبیرخانه شورا  از اقدامات صورت گرفته در خصوص میز خدمت و ارائه خدمات الکترونیکی به مراجعین دانشگاه، در حوزه ­های مختلف گزارشی را ارائه نمودند.
 
با عنایت به تنوع موضوع تحت شمول شورای مذکور در حوزه ­های مختلف دانشگاه به‌ویژه در حوزه معاونت­ ها و نیاز به حضور کارشناس مطلع و صاحب‌نظر از این حوزه­ ها در جلسات شورای، مقرر گردید معاونان و روسای محترم دانشکده نسبت به معرفی کتبی نماینده حوزه مربوطه جهت همکاری با شورای حقوق شهروندی و میز خدمت دانشگاه اقدام فرمایند.
مقرر گردید جلسه بعدی شورا با حضور اعضای اصلی شورا و نمایندگان معرفی‌شده از طرف واحدها و جهت تبیین سیاست­های شورا در واحدهای دانشگاه تشکیل گردد.
 
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 663 بار   |   دفعات چاپ: 166 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر