چارت سازمانی معاونت فرهنگی و اجتماعی
اطلاعات تماس
ورود به سایت

انبار دار معاونت فرهنگی و دانشجویی

 | تاریخ ارسال: 1397/9/8 - 10:19 | 
انبار دار معاونت دانشجویی و فرهنگی
شرح وظایف :
۱- در خواست جنس برای انبار در دو بخش دانشجویی و  فرهنگی :  دانشجویی
برای هر دو بخش بطور جداگانه درخواست کالا می شود، بعد از درخواست و امضاء توسط معاون محترم امور دانشجویی وفرهنگی کالا توسط کار پرداز محترم خریداری شده به انبار تحویل می گردد انبار دار پس از صدور قبض انبار ،رسید مربوطه را بطور جدا گانه به بخش های ذیربط تحویل می دهد.
۲-از اجناس قبض شده داخل انبار به مرور زمان توسط همکارانی که لازم دارند  درخواست . پس از درخواست اجناس   بنام تحویل گیرنده حواله می گردد وبعد از امضاء حواله توسط تحویل گیرنده تمامی این حواله ها بوسیله انباردار بایگانی می شود.
 
مهمترین قسمت انبار داربه غیر از مراحل فوق شامل مرحله ثبت سند می باشد که باید خیلی دقیق انجام ودر سیستم اتوماسیون تدارکات انبار ثبت شود. مراحل ثبت به شرح ذیل می باشد:
۱- ثبت در خواست : بعد از تحویل فاکتور ، درخواست برهمان اساس در قسمت در خواست کالا نوشته و در آخر پردازش می شود.
۲- صدور قبض انبار: پس از نوشتن در خواست و پردازش آن بر همان اساس قبض انبار صادر می شود.
۳- صدور حواله : آخرین مرحله صادر کردن حواله است  ، بعد از اتمام این مراحل سند آماده وبه کار پرداز محترم بخش دانشجویی یا فرهنگی ویا نهاد رهبری تحویل داده می شود .
ثبت سند توسط این جانب برای سه بخش ، معاونت دانشجویی ، فرهنگی ، و نهاد رهبری انجام می شود.زیرا با دو کار پرداز کار می کنم . و امور مالی هرکدام جدا هستند به همین علت این بخش را تفکیک کرده ام.
هر سال یک باردر اول اردیبهشت  انبار گردانی می شود که باید همه چیز دقیق ومرتب باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
دفعات مشاهده: 427 بار   |   دفعات چاپ: 124 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA