ورود به سایت

آکادمی فروش در مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه تشکیل می شود

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۲۲ - 14:51 | 
آکادمی فروش در مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه تشکیل می شود
دکتر ترحم مصری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گفت: طبق تفاهم نامه همکاری مشترک که مابین دانشگاه محقق اردبیلی و انجمن صنعت پخش اردبیل امضاء شد، آکادمی فروش در مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه تشکیل می شود. 

این تفاهم نامه با هدف توسعه کسب و کار استان و اشتغال دانشجویان از طریق آموزش های عملی و علمی و توانمند سازی شرکت های پخش مابین طرفین تفاهم نامه و با همکاری دکتر فرزاد نوبخت عضو هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان تسهیل گر در انجام موضوع تفاهم نامه منعقد شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در تبیین اهداف تشکیل آکادمی اضافه نمود: آموزش نیروهای فروش برای انجمن صنعت پخش و سایر شرکت ها، ارائه مشاوره تخصصی در زمینه فروش، کمک به اشتغال زایی دانشجویان مستعد در بخش های فروش، استعدادیابی و بررسی توانمندی های فروش و در نهایت ارتقاء ارتباط جامعه دانشگاهی با صنعت از اهداف اساسی این آکادمی می باشد.
ایشان در پایان با اشاره به سیاست دانشگاه محقق اردبیلی در جهت توسعه همکاری جامعه دانشگاهی با صنعت و اشتغال فارغ التحصیلان انعقاد تفاهم نامه و تشکیل آکادمی فروش را در راستای عملی نمودن اهداف فوق عنوان نمود.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 344 بار   |   دفعات چاپ: 42 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر