مدیریت تحصیلات تکمیلی- اطلاعیه‌ها و اخبار
اطلاعیه مصاحبه دکتری تخصصی 97

حذف تصاویر و رنگ‌ها


اطلاعیه پذیرش بدون آزمون دانشجوی دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری دانشگاه مازندران  برای سال تحصیلی 98

دانلود اطلاعیه


 
بسمه تعالی
به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی می رساند تعدادی بورس تحصیلی از طرف دولت های محترم ژاپن، جمهوری خلق چین، روسیه و اندونزی برای دانشجویان ایرانی برای سال تحصیلی 2020 2019 در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در سایت بورس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم Scholarship.saorg.ir
آمده و اطلاعیه آنها در زیر قابل دسترس است:
 1. اطلاعیه بورس تحصیلی اندونزی برای سال تحصیلی 2020 2019
 2. اطلاعیه بورس تحصیلی جمهوری خلق چین برای سال تحصیلی 2020 2019
 3. اطلاعیه بورس تحصیلی کشور روسیه برای سال تحصیلی 2020 2019
 4. اطلاعیه بورس تحصیلی ژاپن برای سال تحصیلی 2020 2019
 
 
بسمه تعالی

برنامه زمان بندی مصاحبه تاخیری برای داوطلبانی که موفق نشده اند در تاریخ اعلامی سازمان سنجش در مصاحبه شرکت کنند در فایل زیر قابل دانلود است.

دانلود برنامه زمان بندی

داوطلبان گرامی با در دست داشتن مدارک زیر در روز مقرر به دانشکده مربوط در دانشگاه محقق اردبیلی مراجعه نمایند.
 
مدارک لازم برای مصاحبه دکتری سال  97
 1. اصل و تصویرمدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات .
تبصرهداوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ 97/06/31 فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه 39 دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه 94 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی  (.( دانلود فرم
 1. اصل و تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.
تبصره 1آن‌دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند
 1. اصل و تصویر شناسنامه و  کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان
 2. اصل و تصویر گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی «رسمی- قطعی» و یا «رسمی- آزمایشی» تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن‌دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند.
 3. اصل و تصویر کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی (جهت بررسی و امتیاز دهی)
 4. داوطلبان می بایست مبلغ 600000 ( ششصد هزار ریال ) برای هر رشته گرایش به صورت جداگانه بابت هزینه آزمون تخصصی ( مصاحبه ) به شماره حساب  2177230826004 نزد بانک ملی به نام درآمد‌های اختصاصی دانشگاه محقق اردبیلی واریز و فیش مذکور را در روز مصاحبه به همراه سایر موارد به مسئول مربوطه جهت تکمیل هر پرونده مصاحبه ارائه فرمایندلازم به ذکر است چنانچه داوطلب برای دوره های روزانه و نوبت دوم یک گرایش در مصاحبه شرکت نماید  نیازی به واریز دو فیش توسط داوطلب نمی باشد.
 5. داوطلبانی که از سهمیه رزمندگان، ایثارگران استفاده می بایست مدارک مستند به همراه داشته باشند که در غیر اینصورت سهمیه آزاد محسوب خواهند شد.
8. داوطلبانی که از سهمیه مربیان (رسمی یا رسمی آزمایشی) استفاده کرده اند ، مدارک مستند (کپی حکم کاگزینی و معرفی نامه از دانشگاه محل خدمت با امضاء بالاترین مقام مسئول به همراه داشته باشند لازم به ذکر است سهمیه مذکور مختص مربیان شاغل در دانشگاه های سراسری دولتی می باشد.
 
 • پذیرش داوطلبان دوره‌های نوبت دوم مشروط به پرداخت شهریه طبق مقررات دانشگاه می باشند، لذا مقتضی است داوطلبانی که توانایی پرداخت شهریه را ندارند از شرکت در مصاحبه کد رشته نوبت دوم خودداری نمایند.
 
 


 


مدارک لازم برای ثبت‌نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری سال 96


ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم این دانشگاه در  مقطع دکتری مدارک لازم برای ثبت نام به شرح ذیل می باشد:

تذکر مهم: پذیرفته شدگان محترم در صورت هر گونه نقص در مدارک خصوصاً مدارک تحصیلی، نظام وظیفه و بیمه حوادث تحصیلی مدارک بررسی نخواهد شد بنابراین در تهیه مدارک مندرج دقت کافی بعمل آید.

ثبت نام اینترنتی روز شنبه مورخ  96/10/23  وثبت نام حضوری  در یکی از روزهای یکشنبه و یا دوشنبه مورخ 24 و 96/10/25 

برای ثبت نام اینترنتی کلیک نمایید (سیستم آموزشی گلستان)

          مدارک لازم :

 1- شش قطعه عکس 4×3 پشت نویسی شده 

  2- ارایه اصل شناسنامه و یک برگ فتوکپی از تمام صفحات

  4-ارایه اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی پشت و رو

  5- اصل مدرک کارشناسی با ذکر معدل و دو برگ فتوکپی آن و ارائه ریزنمرات واحدهای گذرانیده مقطع کارشناسی در صورت عدم درج معدل در مدرک کارشناسی

   - پذیرفته شدگانی که مقطع کارشناسی آنان ناپیوسته می‌باشد ملزم به ارائه اصل مدرک کاردانی و دو برگ فتوکپی آن می‌باشد

  6- اصل مدرک کارشناسی ارشد ناپیوسته با ذکر معدل و دو برگ فتوکپی آن و ارائه ریزنمرات واحدهای گذرانیده دوره کارشناسی ارشد

  فرمهای معدل : تذکر مهم : تکمیل هر دو فرم ضروری و اجباری می‌باشد. (برای دانشجویان سال آخر) پذیرفته شدگان نسبت به توضیحات مندرج در فرمهای معدل دقت لازم بعمل آورند:

الف: دانلود فرم معدل فارغ التحصیلی
   ب: دانلود فرم معدل صفحه 96 دفترچه شماره 2 راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری 96 

   - دانلود فرم د (برای دانشجویان سال آخر)

 7-مدارکی که وضعیت وظیفه عمومی را مشخص نماید (برادران)

تذکرات مهم:

- پذیرفته شدگان محترم برای انتخاب وضعیت وظیفه عمومی در سیستم گلستان یکی از گزینه‌های «کارت پایان خدمت، کارت معافیت، متعهد آموزش و پرورش، اشتغال در نیروهای مسلح و مابقی پذیرفته شدگان گزینه مشمول» را انتخاب نمایند. و اصل وضعیت عمومی خود را اسکن نموده و در سیستم گلستان آپلود نمایند.
- پذیرفته شدگان دقت نمایند اطلاعات مربوط به تاریخ تولد (روز و ماه و سال)و مقطع قبلی اعم از «نام دانشگاه، رشته تحصیلی، تاریخ شروع واتمام (روز و ماه و سال)» را از روی برگه ابطال معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته بطور صحیح و دقیق در سیستم گلستان وارد نمایید.
- پذیرفته شدگانی که در مقطع قبلی از معافیت تحصیلی استفاده می‌کردند یا مشغول خدمت سربازی هستند می‌بایست ابطال معافیت تحصیلی مقطع قبلی یا گواهی اشتغال به خدمت را اسکن و در سیستم گلستان (قسمت وظیفه عمومی) آپلود و گزینه مشمول را انتخاب نموده و نسبت به چاپ دو برگ اقدام نموده و برگه‌های چاپ شده را به همراه خود داشته باشند. (در صورت انتخاب گزینه‌ای غیر از مشمول، گزینه چاپ برگه درخواست معافیت تحصیلی فعال نشده و بعد از تائید نمی‌توانید درخواست معافیت تحصیلی را چاپ نمایید.)
- پذیرفته شدگان جهت اخذ مجوز ثبت نام صرفاً باید به مراکز پلیس + 10 شهرستان اردبیل مراجعه نمایند. 
- پذیرفته شدگانی که کارت پایان خدمت هوشمند یا کارت معافیت هوشمند دارند گزینه مربوطه را در سیستم گلستان انتخاب و ارایه اصل کارت به همراه کپی الزامی می‌باشد.
- دانشجویانی که متعهدین آموزش و پرورش هستند باید «فرم موافقت با ادامه تحصیل فرهنگیان» یا کارت معافیت هوشمند را ارایه نمایند.
الف: دانلود مقررات وظیفه عمومی صفحه 3 دفترچه شماره 1 راهنمای ثبت نام آزمون دکتری سال 96
ب: دانلود مدارک لازم برای درخواست معافیت تحصیلی و آدرس پلیس + 10 شهرستان اردبیل

  8- ارایه مدرک لازم برای پذیرفته شدگان سهمیه رزمندگان

  9- اصل مرخصی سالانه و موافقت بی قید و شرط دستگاه مربوطه برای کارکنان دولت

  10- ارائه معرفی نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن استفاده از امتیاز ویژه مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاهها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد می باشد (معرفی نامه و حکم کارگزینی و بلامانع دستگاه مربوطه برای ادامه تحصیل)

11- دریافت مقررات و جدوال پرداخت شهریه

  12- پرینت و تکمیل فرمهای :

  - دانلود برگ ثبت نام 

  - دانلود فرم هـ (تعهد آموزش رایگان برای دوره روزانه) 

  دانلود فرم درخواست تاییدیه تحصیلی و ریزنمرات برای پذیرفته شدگانی که مقاطع فارغ‌التحصیلی قبلی آنها کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌باشد دوبار بشرح ذیل تکمیل شود: یکبار در یک برگ برای مقطع کارشناسی و بار دیگر در برگ دیگر برای مقطع کارشناسی ارشد تکمیل شود و برای پذیرفته شدگانی که مقاطع فارغ التحصیلی قبلی آنها کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد می باشد سه بار بشرح ذیل تکمیل شود: یکبار در یک برگ برای مقطع کاردانی و بار دیگر در برگ دیگر برای مقطع کارشناسی ناپیوسته و بار دیگر در برگ دیگر برای مقطع کارشناسی ارشد تکمیل شود.

13- تمامی پذیرفته شدگاه بایستی مبلغ -/120000 ریال از بابت بیمه حوادث از قسمت دریافت مبلغ ویژه خدمات جانبی به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند

14- اطلاعیه متقاضیان خوابگاه مقطع  دکتری تخصصی

فرم تقاضای خوابگاه 

 15- واحد صدور کارت دانشجویی:

   الف- مدارک لازم( فرم پرسشنامه مخصوص صدور کارت دانشجویی - یک قطعه عکس 4*3)

   ب- درخواست صدور کارت دانشجویی از طریق پیشخوان خدمت سیستم گلستان(راهنمای صدور کارت دانشجویی)

   ج- مراجعه به واحد صدور کارت دانشجی( محل استقرار: ساختمان آموزش کل قدیم)

  تذکر خیلی مهم : پذیرفته شدگان محترم دقت فرمایند در سیستم گلستان نسبت به تکمیل کامل مقاطع و دانشگاههای قبلی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد ناپیوسته) اقدام نمایند.

16- رسید ثبت نام اینترنتی
 

توجه مهم :

ثبت نام اینترنتی (در سایت سیستم اموزشی گلستان) الزامی می باشد در صورت عدم ثبت نام اینترنتی مدارک تحویل گرفته نخواهد شد. ارایه کلیه مدارک مندرج در اطلاعیه زمان تحویل اجباری می باشد و نقص هر گونه مدرک پذرفته نخواهد شد.

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت تحصیلات تکمیلی:
http://uma.ac.ir/find.php?item=21.1670.12207.fa
برگشت به اصل مطلب