روابط عمومی- اخبار
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد: راه اندازی سامانه درخواست آنلاین پاداش مقالات علمی-پژوهشی چاپ شده اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - 10:05 | 
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی از راه ­اندازی سامانه درخواست آنلاین پاداش مقالات علمی-پژوهشی چاپ شده اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی از طریق سیستم مدیریت اطلاعات پژوهشی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر ابوالفضل بضاعت ­پور با اعلام این خبر، گفت: زیربخش جدیدی از سیستم اطلاعات پژوهشی تحت عنوان«درخواست پاداش چاپ مقاله در مجلات» راه ­اندازی شده است و از این به بعد اعضای محترم هیات علمی می ­توانند بدون مراجعه حضوری به حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه و بدون پر کردن فرم کاغذی، نسبت به ثبت درخواست خود به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.
وی افزود: از مزایای این سیستم آنلاین، امکان پیگیری درخواست و مشاهده مبلغ پاداش مقاله برای تک تک نویسندگان مقاله می­ باشد.
بضاعت پور تصریح کرد: کلیه قوانین مربوط به ضرایب تشویق، مقالات داغ، مقالات پر استناد، اعمال ضرایب مربوط به همکاری ­های مشترک با نویسندگان خارجی و حذف اتوماتیک نام نویسندگان خارجی و دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در سامانه آنلاین تشویق مقالات اعمال شده است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: کلیه درخواست ­های پاداش مقالات اعضای محترم هیات علمی دانشگاه از ۱۷ دی­ ماه ۱۳۹۷ از طریق این سیستم دریافت و رسیدگی می­ شود و به زودی درخواست­ های پاداش دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه و پژوهشگران پسادکتری دانشگاه نیز از طریق سیستم اطلاعات پژوهشی انجام خواهد شد.  
 
 
 جهت مشاهده راهنمای استفاده از سیستم آنلاین تشویق مقالات اینجا را کلیک کنید.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uma.ac.ir/find.php?item=15.183.15904.fa
برگشت به اصل مطلب