روابط عمومی- اخبار
سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی: حمایت دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری برنامه های فرهنگی و کنفرانس های علمی مشترک با جهاددانشگاهی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲۳ - 12:58 | 
سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی از حمایت این دانشگاه از برگزاری برنامه های فرهنگی و کنفرانس های علمی مشترک با جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در نشست با رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، جهاد دانشگاهی را نهادی انقلابی با هویت اسلامی دانست و گفت: دانشگاه و جهاددانشگاهی جزوی از همدیگر هستند و می توانند همکاری های خوبی با هم داشته باشند.
وی به همکاری های مشترک این دو مجموعه علمی تاکید کرد و افزود: دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری برنامه های فرهنگی و کنفرانس های علمی مشترک با جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل حمایت می کند.
حبیبی با بیان اینکه جهاددانشگاهی می تواند با راه اندازی ساختمان جدید کتابخانه مرکزی دانشگاه در بخش هایی که قابل واگذاری به بخش خصوصی است، حضور داشته باشد، تصریح کرد: سعی خواهیم کرد با افتتاح ساختمان های جدید دانشگاه، فضای مناسبی را در اختیار این نهاد قرار دهیم.
سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی همچنین ظرفیت خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) را در انعکاس فعالیت های دانشگاه مهم ارزیابی کرد.
مهندس مهران اوچی اردبیلی رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل نیز ضمن گزارشی از فعالیت های جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد انقلابی در بطن دانشگاه و در خدمت جامعه است.
وی با اشاره به فعالیت های خبرگزاری ایسنا، ایکنا و مرکز افکارسنجی ایسپا در این مجموعه، افزود: خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اردبیل بیش از پیش آماده انعکاس فعالیت های دانشگاه محقق اردبیلی می باشد، همچنین مرکز افکارسنجی ایسپا نیز آماده همکاری در موضوعات مختلف با دانشگاه است.
اوچی با بیان اینکه جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل در حوزه پژوهش و فناوری در زمینه های پزشکی با اولویت درمان ناباروری، گیاهان دارویی و گردشگری سلامت فعالیت می کند، ادامه داد: در حوزه آموزش نیز در زمینه آموزش کارکنان دولت و آموزش های تخصصی آماده همکاری هستیم. همچنین در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل نیز ۵۰۰ نفر دانشجو در رشته های مرتبط با IT تحصیل می کنند.
 رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به تصمیم جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل در خصوص تاسیس هتل بیمارستان و تولید نشاسته سیب زمینی، خاطرنشان کرد: امید می رود در این زمینه ها از ظرفیت عظیم دانشگاه استفاده کنیم تا منشا خیری برای استان باشیم.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uma.ac.ir/find.php?item=15.183.13727.fa
برگشت به اصل مطلب