روابط عمومی- اخبار
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل: انقلاب اسلامی امانت شهدا و امام شهدا است

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - 16:23 | 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: انقلاب اسلامی امانت شهدا و امام شهدا در دست ما است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام ولی نظرپور در مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این مطلب افزود: هزینه سنگینی برای پیروزی انقلاب اسلام داده ایم و باید مراقب این امانت باشیم.
وی با بیان اینکه زندگی در زیر پرچم اسلام و قرآن بزرگترین نعمت الهی است، اضافه کرد: با هیچ مقیاس و معیاری نمی توان قدردان این نعمت الهی بود.
نظرپور با اشاره به اینکه منیت ها و هواهای نفسانی خیلی به جامعه آسیب وارد می کند، اضافه کرد: مطالبه اصلی انقلاب اسلامی از مردم و مسئولان، ترک هواهای نفسانی و انجام به موقع و درست وظائف هر فرد در حیطه وظایفش هست.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دو حرکت در مورد انقلاب اسلامی شکل گرفت، تصریح کرد: یک حرکت مثبت و خوش بینامه شکل گرفت که به وسیله آن مسلمانان و هویت دینی ارزش پیدا کرد و گرایش به دین بیشتر شد.
وی ادامه داد: یک حرکت منفی هم علیه انقلاب اسلامی شکل گرفت که طی آن شیطان بزرگ با جمع کردن شیاطین می خواستند نور الهی را خاموش کنند.
رئیس ستاد دهه فجر استان اردبیل ادامه داد: باید در برابر مشکلات و مسائل موجود صبور بوده و در مقابل دستاوردهایش شکرگزار باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: انقلاب اسلامی از زمان رحلت پیامبر (ص) آغاز شده و اولین انقلابگر حضرت فاطمه (س) بودند.
وی افزود: تا زمانی که حکومت جهانی اسلام به دست حضرت ولیعصر(عج) تشکیل شود، انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.
حسنی اضافه کرد: حدود 150 موسسه در آمریکا وجود دارد که همه تصمیمات در این موسسات گرفته می شود که بیش از 90 موسسه بر علیه ایران برنامه ریزی می کنند.
دکتر عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: وظیفه اساسی ما، دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است.
وی ابراز امیدواری کرد: از اهداف اصلی انقلاب اسلامی دور نشویم و برای رساندن پیام انقلاب اسلامی به گوش جهانیان تلاش کنیم.
فنی اصل افزود: باید راه امام و شهدا را ادامه دهیم و بتوانیم ارزش های انقلاب اسلامی و ارزش های انسانی را در جامعه پیاده کرد.
فرمانده پایگاه مقاومت و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: تجدید میثاق با شهدای گمنام دانشگاه، برگزاری برنامه روایتگری انقلاب، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی ایستگاه صلواتی، برگزاری اردو برای همکاران پایگاه به شمال کشور، مسابقه فرهنگی دستاوردهای انقلاب اسلامی و برگزاری نمایشگاه عکس از جمله برنامه های پایگاه مقاومت دانشگاه در دهه فجر است.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uma.ac.ir/find.php?item=15.183.12771.fa
برگشت به اصل مطلب