روابط عمومی- اخبار
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی: انعقاد قرارداد بین سازمانی حدود 2 میلیارد تومانی در سالجاری

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۴ - 18:59 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در سالجاری دانشگاه محقق اردبیلی حدود 2 میلیارد تومان قرارداد بین سازمانی منعقد کرده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در برنامه «بی پرده با مسئولان دانشگاه» با بیان این مطلب افزود: این قرارداد در سال 92 حدود 100 میلیون تومان بوده است.
وی با اشاره به اینکه امسال 12 نفر از دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی به مرحله کشوری المپیادها راه یافته بودند، تصریح کرد: 5 نفر از این دانشجویان موفق به کسب مقام شده اند.
صادقی با بیان اینکه مدیران دانشگاه محقق اردبیلی خود را در کنار دانشجویان می بینند، ادامه داد: در استان اردبیل حدود 60 هزار نفر دانشجو وجود دارد که حدود 11 هزار و 500 نفر از آنها در دانشگاه محقق اردبیلی مشغول تحصیل هستند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه اکثر دانشگاه های استان اردبیل در مرکز استان قرار دارند، ادامه داد: دانشکده های اقماری دانشگاه محقق اردبیلی در شهرستان های پارس آباد، مشگین شهر و نمین قرار دارند.
این مسئول با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی به اندازه کافی حساس به مسائل اجتماعی هستند، افزود: با اجرای اکثر برنامه های پیشنهادی تشکل های دانشجویی موافقت کرده ایم.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: باید استاد و دانشجویان ارتباط حسنه داشته و حائلی بین آنها نباشد.
وی با اشاره به اینکه نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به عنوان مشاور امین در خدمت دانشجویان است، ادامه داد: خود را در کنار دانشجویان می بینیم و در صورتی که از مسائل و مشکلات دانشجویان مطلع شویم در جهت رفع آنها اقدام می کنیم.
دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: کیفیت غذای سلف دانشگاه ارتقا یافته است اما تلاش می کنیم که به مرور برنج غذای دانشجویان ایرانی شود.
وی با اشاره به فرا رسیدن روز دانشجو ادامه داد: امروز به مناسبت روز دانشجو به حدود 3 هزار نفر از دانشجویان هدیه ناقابلی در نظر گرفته بودیم که موقع صرف نهار اعطا کردیم.
در این برنامه رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی، مسئولان حراست، مدیر تحصیلات تکمیلی، مدیر فرهنگی و اجتماعی و مدیر دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.
 
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://uma.ac.ir/find.php?item=15.183.11877.fa
برگشت به اصل مطلب