بایگانی بخش اطلاعیه های خوابگاه و اداره رفاه

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 223 | تعداد کل بازدید های مطالب: 188,879 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ -

فراخوان طراحی پوستر هفته سراهای دانشجویی سال۹۸

img_yw_news
دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ -

اطلاعیه وام ضروری ویژه دکتری

img_yw_news
یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ -

اطلاعیه ثبت نام وام بنیاد علوی

img_yw_news
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ -

اطلاعیه واریز هزینه اجاره بهای خوابگاه دولتی و پردیس(کوثر۵-۶-۷-۸ و ویلایی­ها) برای نیمسال دوم ۹۸-۹۷ ( بهمن ۱۳۹۷)

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ -

اطلاعیه درخواست وام ویژه دکتری روزانه برای سه ماهه چهارم (زمستان ۹۷)

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ -

اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی وام­های دانشجویی

img_yw_news
شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ -

رزرو و دریافت غذا برای دانشجویان در رستوران آزاد (تاک)

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ -

اطاعیه تمدید رزرو خوابگاه‌های دولتی،خودگردان و پردیس، بهمن ۹۷

img_yw_news
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ -

نحوه رزرو شام و صبحانه برای دانشجویان ساکن خوابگاه های کاکتوس و شهید رحیمی

قابل توجه دانشجویان محترم ساکن خوابگاه های ( کاکتوس ، شهید رحیمی )  آن دسته از دانشجویان ساکن خوابگاه های فوق  که متمایل به دریافت وعده شام و صبحانه در خوابگاه هستند می‌توانند از هفته دوم مهر پس از ورود به سامانه یاس و یا با استفاده از دستگاههای رزرو داخل سالن غذاخوری ، سلف خوابگاه محل اسکان خود را بر اساس موارد ذیل انتخاب کرده و وعده شام و صبحانه فردا را در آن خوابگاه دریافت کنند.لازم به توضیح است که سلف ۱ غذاخوری مرکزی سلف ۲ رستوران تاک بوده و مکان توزیع وعده ناهار ( در ایام عادی )همچنان سلف ۱ و یا ۲ (در صورت انتخاب رستوران تاک ) خواهد بود. خوابگاه شهید رحیمی سلف ۵، از ساعت ۱۸:۳۰الی۱۹:۳۰ خوابگاه کاکتوس سلف ۳ ، از ساعت  ۱۸:۱۵الی ۱۹:۱۵

img_yw_news
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه وام ویژه دکتری برای جاماندگان بهار و تابستان از بانک توسعه تعاون

img_yw_news
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه تسویه حساب بدهکاران هزینه خوابگاه‌های دولتی و خودگردان

img_yw_news
شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه رزرو خوابگاه دولتی برای نیمسال دوم ۹۸-۹۷ (بهمن ماه۱۳۹۷)

اطلاعیه رزرو خوابگاه دولتی برای نیمسال دوم ۹۸-۹۷ (بهمن ماه۱۳۹۷)

img_yw_news
شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه رزرو خوابگاه های پردیس واحدهای ویلایی برای نیمسال دوم ۹۸-۹۷ ( بهمن ۱۳۹۷)

اطلاعیه رزرو خوابگاه های پردیس واحدهای ویلایی برای نیمسال دوم ۹۸-۹۷ ( بهمن ۱۳۹۷)

img_yw_news
شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه رزرو خوابگاه‌های خودگردان در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ (بهمن۱۳۹۷)

اطلاعیه رزرو خوابگاه‌های خودگردان در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ (بهمن۱۳۹۷)

img_yw_news
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ -

اطلاعیه ارائه کسر حقوق جدید بنیاد علوی در نیمسال اول ۹۸-۹۷

img_yw_news
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ -

اطلاعیه انتخابات شورای صنفی دانشگاه نیمسال اول ۹۸-۹۷

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ -

اطلاعیه درخواست وام ضروری ویژه دکتری (روزانه)

img_yw_news
جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ -

فعال سازی کارت دانشجویان ورودی جدید در غذاخوری دانشگاه

ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید حضور دانشجویان عزیز وعرض خیر مقدم ویژه به دانشجویان ورودی جدید به مناسبت حضور در عرصه متفاوت کسب علم و تجربه ، خواهشمند است به توضیحات ذیل توجه فرمایید :   ۱- فعال سازی کارت دانشجویی به عنوان کارت تغذیه تا یک هفته بعد از ثبت نام توسط اداره ی غذاخوری انجام خواهد گرفت و نیازی به مراجعه ی حضوری نخواهد بود(به غیر از مواردی که کارت آنها به دلایلی فعال نگردیده است). لذا برای اطمینان یافتن از فعال شدن کارت خود از دستگاههای رزرو داخل سالن استفاده فرمایید. ۲-  افزایش اعتبار و رزرو غذا به دو روش زیر خواهد بود:      الف) از طریق لینک سیستم اتوماسیون تغذیه یاس موجود در سایت دانشگاه      ب) از طریق دستگاههای پوز و رزرو موجود در سالن های غذاخوری. لذا از پرداخت نقدی در بانک و یا انتقال حساب از طریق دستگاه خودپرداز خودداری فرمایید.رزرو ویا پس دادن غذا در زمانهای مشخص شده به عهده خود دانشجوخواهد بود لذا از مرجعه به اداره تغذیه جهت انجام این امر خودداری فرمایید. ۳ - نام کاربری در سامانه یاس (اتوماسیون تغذیه ) برای تمامی دانشجویان شماره دانشجویی تعیین شده است و رمز عبور برای دانشجویان ورودی ۹۷  در اولین زمان ورود به سامانه ، یا شماره دانشجویی و یا  عدد ۱ می باشد ، لذا بعد از اولین ورود رمز عبور خود را تغییر دهید، در غیر این صورت کارت بعد از مدتی غیر فعال خواهد شد. ۴- جهت افزایش اعتبار، وجود کارت ATM و اخذ رمز دوم و کد  CVV۲ از طریق دستگاه های ATM  الزامی می باشد. ۵- شماره ی فاکتور و  پیگیری را طی انجام مراحل افزایش اعتبار یادداشت نمایید  تا در صورت بروز تراکنش های ناموفق بتوانید نقص موردنظر را پیگیری نمایید.   ۶- در قسمت افزایش اعتبار ثبت شماره ی کارت بانکی، کد CVV۲، رمز دوم و تاریخ اعتبار کارت بانکی الزامی می باشد. ۷- سیستم رزرو دوغذایی بوده و لازم است درزمان رزرو غذا برای وعده هایی که دو غذا به صورت همزمان توزیع می شود (غذای نوع ۱ و نوع ۲) دقت لازم اعمال شود. ۸- برای تایید رزرو غذاها در شیوه اینترنتی ، ازطریق کلیک بر روی گزینه انتخاب در برنامه غذایی موجود در زیر هر وعده اقدام فرمایید . ۹-رزرو غذا می بایست ۴۸ ساعت قبل از وعده موردنظر انجام پذیرد و روز فروش وعده ها در صورت وجود غذای مازاد در ۱۵دقیقه پایانی هر وعده غذایی خواهد بود. ضمناً در تمامی رزروها بایستی عدد (۱) را در قسمت تعداد درج و سلف مورد نظر را انتخاب فرمایید. ۱۰-عدم استفاده از وعده های غذایی رزرو شده ، مشمول جریمه خواهد بود. ۱۱- در زمان تسویه حساب، دانشجویان می توانند مبلغ موجود در کارت تغذیه را از قبل صفر نموده و یا به کارت تغذیه یکی از دانشجویان به انتخاب خود دانشجو توسط مسئول اتوماسیون تغذیه انتقال دهند . ۱۲- جهت استفاده از اتوماسیون تغذیه تحت وب از مرورگر گوگل کروم استفاده فرمایید. ۱۳-وعده صبحانه روز بعد به صورت پکیج همزمان با وعده شام توزیع خواهد شد، لذا در زمان رزرو صبحانه به این امر توجه فرمایید. ۱۵- قیمت غذا ها در سالتحصیلی ۹۸-۹۷ به این شرح خواهد بود : ۱- هر وعده نهار و شام برای دانشجویان روزانه  ۱۳۵۰۰ریال / شبانه : ۳۱۰۰۰ریال۲- صبحانه برای دانشجویان روزانه ۷۵۰۰ ریال / شبانه : ۱۵۰۰۰ریال ۳- روزفروش دانشجویی برای تمامی گروه ها : ۵۵۰۰۰ ریال ۴- اساتید و کارکنان (۴۸ساعت قبل) : ۶۰۰۰۰ریال بها برگ مهمان   ۸۰۰۰۰  ریال. 

img_yw_news
یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ -

اطلاعیه تمدید مجدد ثبت نام الکترونیکی وام های دانشجویی ۹۷/۹۸

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه تمدید ثبت نام الکترونیکی وام های دانشجویی ۹۷/۹۸

img_yw_news
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ -

جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه سال ۹۷

img_yw_news
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ -

اطلاعیه راه اندازی رستوران تاک

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ -

اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی وام های دانشجویی نیمسال اول ۹۷/۹۸

باسمه ­تعالی اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی وام­های دانشجویی   دانشجویانی که در نیم­سال اول ۹۸-۹۷ انتخاب واحد نموده ­اند، برای ثبت تقاضای وام­های دانشجویی برای نیمسال   اول ۹۸-۹۷ از تاریخ ۹۷/۶/۲۶ لغایت ۹۷/۷/۲۲ به پورتال دانشجویی صندوق به آدرس: bp.swf.ir مراجعه و طبق نکات   زیر مدارک را به اداره رفاه دانشجویی (ساختمان سبلان، طبقه همکف) تحویل نمایند.    تذکرات مهم:   ۱- نام نویسی اینترنتی در اولویت بوده و به منزله درخواست کامل وام نمی باشد .    ۲- تایید وام منوط به ارائه مدارک درخواست وام (اولین بار) (فرم درخواست وام (دانلود فرم موردنظر)،      کپی کارنامه کل، برگ انتخاب واحد) به اداره رفاه دانشجویی حداکثر تا تاریخ ۷/۲۲/ ۹۷ خواهد بود.   ۳- دانشجویانی که برای اولین بار درخواست وام می­نمایند، ضمن تشکیل پرونده در پرتال صندوق رفاه (راهنمای   تشکیل پرونده) باید کلیه مدارک مرتبط وام را به اداره رفاه تحویل دهند.   ۴- اعلام هرگونه تغییر وضعیت در شماره حساب بانکی، شناسنامه، رشته تحصیلی، تاهل و ...) با ارائه مدارک به اداره   رفاه دانشجویی الزامی است.   ۵- پی­گیری تکمیل اطلاعات، ثبت فراغت از تحصیل، صدور دفترچه اقساط و تسویه حساب نهایی و یا پرداخت   اقساط معوقه در تمامی مقاطع قبلی کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ارشد ناپیوسته در سیستم فاز   ۲ اتوماسیون صندوق رفاه به عهده خود دانشجویان می­باشد.   ۶- پرداخت وام­ها منوط به تامین اعتبار توسط صندوق رفاه دانشجویان و ابلاغ آن به دانشگاه بوده و دریافت فرم   هیچ تعهدی مبنی بر پرداخت وام نمی ­کند.    اداره رفاه دانشجویی - ۹۷/۶/۲۶   ۷- از ارائه فرمهای سالهای قبل خودداری فرمایند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ -

راهنمای نحوه واگذاری خوابگاه دولتی به دانشجویان کارشناسی ناپیوسته ورودی جدید روزانه(۱۳۹۷)

img_yw_news
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ -

راهنمای نحوه واگذاری خوابگاه دولتی به دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی جدید روزانه (۱۳۹۷)

راهنمای نحوه واگذاری خوابگاه دولتی به دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی جدید روزانه (۱۳۹۷) راهنمای گام به گام پرداخت اینترنتی اجاره بهای خوابگاه­های دولتی روزانه (ویژه دانشجویان جدیدالورود روزانه)

صفحه 1 از 9    
اولین
قبلی
1