برگشت به دانشگاه محقق اردبیلی
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: ::
بخش‌های اصلی
معرفی کارکنان::
برنامه سالنها::
اخبار و نتایج مسابقات::
اطلاعیه::
شناسنامه اماکن ورزشی::
کلاس های مربیگری::
مسابقات منطقه‌ای و کشوری::
افتخار آفرینان ورزشی دانشگاه::
برنامه راهبردی مدیریت تربیت بدنی::
::
مدال آوران پسران دانشجو در مسابقات دوومیدانی مناطق

بهزاد شنوا: 1 طلا و 2 نقره

محسن دادرس: 1 طلا و 1 مقام چهارم

بهزاد ذبیحی: 1 طلا و 1 نقره
سجاد عزیزخواه: 2 برنز
علی تنکسار: 1 برنز
محمد اقبالی: 2 برنز و 1 مقام چهارم
مجید عطایی: 2 برنز
امیرحسین ستاری: 1 برنز
مسلم ملک لی: 1 طلا، 1 نقره و 1 برنز
 

AWT IMAGE

مدال آوران پسران دانشجو در مسابقات تکواندو مناطق

وحید اصلانی: مدال نقره در وزن ششم

حامد نصیرزاده: مدال برنز در وزن دوم

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
فوق برنامه دختران

برنامه کلاسهای فوق برنامه سالن ورزشی دختران

اطلاعیه استخر دانشجویان

استخر دانشجویان
 

مدال آوران پسران دانشجو در مسابقات شنای مناطق
مجید علوی مهر: 1 طلا و 1 برنز
مهدی پور وثوق: 1 طلا، 2 نقره و 1 برنز
امیرحسین ستاری: 1 نقره و 2 برنز
مختار مختاری: 1 نقره و 1 برنز
اکبر آبروش: 1 برنز
محد جواد حاجی زاده: 1 نقره و 2 برنز
AWT IMAGE
:: افتخار آفرینی پسران ::

امیررضا کنعانی: کسب مقامهای سوم آسیایی در سال 93 و  اول مسابقات قهرمان کشوری در سال 94 در رشته شمشیربازی

محسن داوری: کسب مقامهای اول و سوم قهرمان کشوری در سال 93 و دوم کشوری در سال 94 در رشته وزنه برداری

AWT IMAGE

میلاد فتحی گنجی: کسب مقام اول مسابقات قهرمان کشوری در سال 94 در رشته کاراته

رضا محمدعلیپور: کسب مقامهای سوم المپیاد دورازدهم و اول المپیاد سیزدهم در رشته کشتی فرنگی

علی صداقتی: کسب مقام دوم المپیاد سیزدهم در رشته کشتی فرنگی

AWT IMAGE

نیما نشانه: کسب مقام سوم المپیاد سیزدهم در رشته تکواندو

AWT IMAGE

مسلم ملک لی: کسب مقامهای سوم المپیاد دوازدهم و اول المپیاد سیزدهم در رشته پیاده روی

بهزاد شنوا: کسب مقام دوم در رشته دوی سه هزار متر با مانع و مقام دوم در رشته پیاده روی 10 کیلومتر در المپیاد سیزدهم

AWT IMAGE

بهزاد ذبیحی: کسب مقام سوم المپیاد سیزدهم در رشته پرتاب نیزه
 

>
sport
Persian site map - English site map - Created in 0.152 seconds with 1058 queries by yektaweb 3448