راهنمای برنامه LMS

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۵/۱ - 10:12 | 

راهنمای گام به گام ورود به برنامه LMS:

گام اول:

دانشجویان عزیز با کلیک بر روی لینک "ورود به سامانه کلاس مجازی" به صفحه زیر هدایت می‌شوند:

AWT IMAGE

در این صفحه با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبوری که هنگام ثبت نام از مسئول سیستم دریافت نموده اند، وارد برنامه خواهند شد.

گام دوم:

پس از ورود به برنامه، میزکار شما نمایش داده می‌شود (شکل زیر). هر دانشجو میزکار اختصاصی خود را خواهد داشت. در میزکار شما، تمام اطلاعات مورد نیاز اعم از لیست دروس، اطلاعیه ها، جدول زمانی و غیره نمایش داده خواهد شد.

AWT IMAGE

همانگونه که در بالا ذکر شد، لیست دروس شما در این صفحه نمایش در قسمت نمای کلی درس نشان داده خواهد شد که با کلیک بر روی درس مورد نظر به صفحه مربوط به همان درس هدایت خواهید شد. همچنین لیست دروس شما از منوی My Courses در بالای صفحه قابل مشاهده خواهد بود.

گام سوم:

با کلیک بر روی درس مورد نظر به صفحه ای مشابه صفحه زیر هدایت خواهید شد. در این صفحه کلیه اطلاعات مربوط به همان درس اعم از جزوات، اسلایدها، برنامه ها، اطلاعیه ها، منابع مفید و لینک های اینترنتی قرار داده شده است.

AWT IMAGE

همچنین در این صفحه لینک ورود به کلاس‌های آنلاین قرارداده شده که با کلیک بر روی لینک مورد نظر به کلاس درس آنلاین هدایت خواهید شد.

گام چهارم:

کلاس های آنلاین طبق برنامه زمانی از پیش اعلام شده در ساعت های مشخص برگزار خواهد شد. در صورتی که زمان برگزاری آنلاین کلاس درسی فرا رسیده باشد، با کلیک بر روی لینک ورود به کلاس آنلاین در گام سوم به صفحه زیر وارد خواهید شد:

AWT IMAGE

در این صفحه با کیلک بر روی گزینه "پیوستن به کلاس" برنامه آدوبی کانکت که از قبل بر روی سیستم شما نصب شده( در قسمت نرم افزارهای مورد نیاز قرار داده شده است) به صورت اتوماتیک باز شده و از طریق آن وارد کلاس درس آنلاین خواهید شد.

گام پنجم:

پس از باز شدن برنامه آدوبی کانکت صفحه ای همانند شکل زیر در سیستم شما نمایش داده خواهد شد که نحوه کار کردن با آن در قسمت "راهنمای کلاس های آنلاین" در مورد قسمت های مختلف آن توضیح داده خواهد شد.

AWT IMAGE