ورود به سایت

مراسم گرامیداشت مقام شامخ معلم

مراسم گرامیداشت مقام شامخ معلم و یاد و خاطره استاد شهید آیت ا... مطهری به همت مدیریت حوزه ریاست و با همکاری کانون بسیج اساتید دانشگاه با تجلیل از اساتید و روسای ادوار دانشگاه محقق اردبیلی در مورخ 14/2/1394 در سالن شهید خودسیانی دانشگاه برگزار شد.


AWT IMAGE


دکتر گودرز صادقی در این مراسم، ت ضمن قدردانی از زحمات دکتر عباس میرعین عارفین، بنیانگذار دانشگاه محقق اردبیلی و روسای ادوار دانشگاه در توسعه علمی و فیزیکی دانشگاه گفت: دانشگاه محقق اردبیلی نگین آموزش عالی در منطقه است.


AWT IMAGE      AWT IMAGE

سرپرست دانشگاه با تشریح عملکرد دانشگاه محقق اردبیلی از زمان مدیریت خود، گفت: در سال 93 دانشگاه محقق اردبیلی از طرف آی.اس.تی در بین 56 دانشگاه جامع سراسری کشور با لحاظ چند دانشگاه‌های تهران، اصفهان و تبریز، موفق به کسب رتبه 23 کشوری شد.

سرپرست دانشگاه خاطر نشان کرد: در سال گذشته در راستای تحقق شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، بسیاری از امور با مدیریت جهادی به سرانجام رسید چرا که ما بدون ادعا پیرو و خاضع مقام معظم رهبری هستیم.

ایشان با اشاره به شعارسال 94 « دولت و ملت، همدلی و همزبانی» اظهار کرد: حضور اساتید و مدیران دانشگاه محقق اردبیلی لبیک گوی این پیام است که امیدواریم سالی سرشار از برادری و اخوت پیشرو داشته‌ باشیم و کارکنان زحمت‌کش ما سال ویژه ای را تجربه کنند.

پس از آن سیف اله مدبر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ضمن تبریک روز معلم به اساتید دانشگاه، در خصوص مقام حضرت زینب(س) مطالبی را بیان کرده و حدیثی در این باب ارائه نمود.


AWT IMAGE


در ادامه روسای قبلی دانشگاه از خاطرات، نقطه قوت و ضعف دوران ریاست خودشان مطالبی را بیان نمودند و با اهداء لوح و هدایا از طرف دانشگاه و بنیاد نخبگان استان اردبیل از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.


     AWT IMAGE     AWT IMAGE

سپس پروفسور مرتضی هنری از استادان سابق دانشگاه نیوکاسل استرالیا در خصوص «مدیریت تغییر و تدوین استراتژی برای تغییر» به سخنرانی پرداخت. سخنرانی استاد هنری در زمینه های زیر ارائه شد: 

روش های سنتی آموزش    - شیوه های تازه آموزش     - آموزش کار نهاد    - سفرنامه آکادمیک    - تشکیل یک جامعه دانشجو و پژوهنده    -تشکیل گروه های همگون چارچوب مفهومی برای عمل


     AWT IMAGE     AWT IMAGE


سایر بخشهای این مراسم تجلیل از اساتید ارتقاء یافته به مرتبه علمی بالاتر، تجلیل از اساتید بازنشسته، پخش کلیپ و ... می باشد.

AWT IMAGE

AWT IMAGE


دفعات مشاهده: 3366 بار   |   دفعات چاپ: 521 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر