ورود به سایت

ضیافت اندیشه قرآنی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۶/۱۶ - 09:40 | 

  دهمین دوره دانش افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی

  

  بنا به گزارش دفتر هم اندیشی استادان دانشگاه محقق اردبیلی ،دهمین دوره دانش افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه ، در قالب طرح ضیافت اندیشه در ماه مبارک رمضان ، از تاریخ بیست وپنجم تیر تا چهارم مرداد ماه 1393 بمدت ده روز در شهر مقدس مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج با شرکت حدود 20 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی ، برگزار شد .

  در این دوره ،موضوع " معرفت شناسی دینی "توسط حجه الاسلام دکتر مصطفی فقیه اسفندیاری و درس " اندیشه سیاسی اسلام " توسط دکتر جعفر موسوی فرد، در مجموع بمدت 32 ساعت و بصورت کارگاهی ارائه شد.

  این دوره به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و با فوق برنامه های فرهنگی برای اساتید و خانواده هایشان، برگزار شد . از جمله این برنامه ها می توان به مباحث تربیتی و خانوادگی دکتر حبشی، شرکت اساتید و خانواده ها در مراسم معنوی شب قدر در حرم مطهر رضوی، شرکت در دعای کمیل در صحن جامع رضوی ، راهپیمایی روز قدس، و ... اشاره کرد . لازم به ذکر است که مراسم افتتاحیه و اختتامیه این دوره بصورت مشترک با استادان دانشگاه آزاد اسلامی و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد .

 


دفعات مشاهده: 3721 بار   |   دفعات چاپ: 477 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 1 بار   |   0 نظر