ورود به سایت

ضیافت اندیشه قرآنی اساتید 1392

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۶/۱۰ - 13:06 | 

گزارش نهمین دوره دانش افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی

نهمین دوره دانش افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی، به صورت استانی و در قالب طرح ضیافت اندیشه در ماه مبارک رمضان ، از تاریخ ششم تا شانزدهم شهریور ماه در شهر مقدس مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج با شرکت 27 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی که طبق ادوار گذشته به صورت قرعه کشی انتخاب شده بودند، برگزار شد.

در این دوره که دو موضوع " اخلاق علمی و حرفه ای " و " تاریخ علم و تمدن اسلامی " تدریس شد، اساتید در 32 ساعت کلاس شرکت کرده و با موفقیت گذراندند.

این دوره که به همراه اعضای خانواده اساتید در هتل آسیای مشهد برگزار می شد، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با درنظر گرفتن فوق برنامه های فرهنگی برای اساتید و خانواده هایشان، سعی در ارتقای کیفیت دوره را داشتند.

از جمله این برنامه ها می توان به شرکت اساتید و خانواده ها در مراسم معنوی شب قدر در حرم مطهر رضوی، شرکت در دعای کمیل در صحن جامعه رضوی حرم مطهر، راهپیمایی روز قدس، استفاده از مجتمع پارک آبی آفتاب، بازدید از مجتمع تجاری الماس شرق و ... اشاره کرد.

مراسم اختتامیه ی این دوره نیز پانزدهم مرداد ماه سال جاری در اردوگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس با برگزاری برنامه های متنوع و مسابقات مختلف و ضیافت افطار انجام شد.

 

AWT IMAGE

 

AWT IMAGE

 

راهپیمایی روز قدس

 

AWT IMAGE


دفعات مشاهده: 4831 بار   |   دفعات چاپ: 642 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 54 بار   |   0 نظر