برگشت به دانشگاه محقق اردبیلی
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: ::
بخش‌های اصلی
نور ::
در باره ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
نظرسنجی
عملکرد ستاد سال جهانی نور - اردبیل
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
:: افتتاحیه سال جهانی نور ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ | 

افتتاحیه سال جهانی نور

این همایش که با حمایت مستقیم ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر صادقی برگزار گردید، با اجرای زنده سرود جمهوری اسلامی ایران توسط گروه سرود گلسا از روشندلان عزیز شهر اردبیل آغاز شد. ابتدا  دکتر یوسف کمالی دبیر ستاد سال جهانی نور در استان گزارشی را در خصوص این ستاد ارائه نمود و با توجه به اینکه ایشان از اساتید گروه فیزیک دانشگاه محقق اردبیلی نیز هستند ضمن ارائه گزارش در خصوص برنامه های سال جهانی نور با برنامه ابتکاری تاریک شدن مطلق سالن، به طور عملی همگان را به اهمیت نور متوجه نمودند.

AWT IMAGE

دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه ضمن سپاسگزاری از دست اندرکاران ستاد سال جهانی نور گفت نور یکی از پدیده هایی است که هم به مادیات اربباط دارد و هم به معنویت، هرکس به نوعی خود را نیازمند نور می داند. دکتر صادقی گفت: به نظر من ارکان رکین علوم، علوم انسانی و علوم پایه هستند. در واقع بدون این دو علوم، سایر علوم و فناوری و مدیریت در جامعه مقدور نخواهد بود.

AWT IMAGE

حجه الاسلام مدبر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک میلاد زینب (س) و سال جهانی نور گفت: امیدوارم بتوانیم در زندگی هم از نور دیده و هم از نور دل بهره مند شویم.

در ادامه دکتر یاشار عزیزیان از اساتید گروه فیزیک دانشگاه محقق اردبیلی و عضو کمیته ی ترویج علم فیزیک ایران در خصوص نور و زندگی سخنرانی کردند.

AWT IMAGE

اجرای سرود در مدح حضرت زینب (س) به مناسبت میلاد این بانوی قهرمان کربلا توسط گروه سرود نابینایان گلسا و اجرای موسیقی توسط این گروه از سایر قسمت های این همایش بود.

AWT IMAGE

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
2015 INTERNATIONAL YEAR OF LIGHT AND LIGHT-BASED TECHNOLOGIES
Persian site map - English site map - Created in 0.15 seconds with 45 queries by YEKTAWEB 3705