برگشت به دانشگاه محقق اردبیلی
   [صفحه اصلی ]     [ English ]  
بخش‌های اصلی
معرفی دانشکده::
ریاست دانشکده::
معاونین دانشکده::
معرفی افراد::
رشته های موجود در دانشکده::
کارگاه ها و آزمایشگاه ها::
اخبار دانشکده::
معرفی منطقه مشکین شهر::
فرم ها::
اطلاعات تماس ::
فناوری اطلاعات دانشکده::
انتخاب واحد نیمسال اول سالتحصیلی 96-95::
نشریات دانشکده::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
:: برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۶/۷ | 
مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر با حضور پروفسور محمد نریمانی قائم مقام ریاست دانشگاه و جمعی از مسئولان و روسای ادارات شهرستان، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده روز یکشنبه مورخ 7/6/95 در دانشکده کشاورزی مشگین شهر برگزار گردید.

AWT IMAGE

 در ابتدای این جلسه پرفسور نریمانی با ذکر تاریخچه ای از تاسیس دانشکده و فعالیت های برجسته ‌ای که تا کنون صورت گرفته است، به قابلیت ها و استعداد‌ها بی‌نظیر منطقه اشاره نموده و افزودند توانایی‌ های متعدد منطقه از لحاظ کشاورزی، گردشگری، زمین‌گرمایی و ... می‌تواند بسترساز پیشرفت، توسعه و ارتقای دانشکده کشاورزی مشگین ‌شهر باشد. ایشان خاطر نشان کردند فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه هم باید در راستای رفع نیازهای منطقه و کشور و تولید محور باشد. ایشان در بخش دیگر از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از مساعی و خدمات دکتر آیدین عزیزپور و آرزوی توفیق برای سرپرست جدید دانشکده کشاورزی مشگین شهر، آقای دکتر مهدی جودی، از ایشان بعنوان یکی از چهره های دانشگاهی با سابقه مدیریتی افتخارآمیز و سوابق علمی و پژوهشی درخشان یاد کردند. ایشان اظهار امیدواری نمودند این پیشینه و سابقه ارزشمند پشتوانه ای برای ادامه موفقیت‌ها، هم افزایی علمی و در نهایت ارتقای دانشکده کشاورزی مشگین شهر در آینده باشد.

AWT IMAGE

 در ادامه جلسه دکتر آیدین عزیزپور سرپرست پیشین دانشکده ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه، شهرستان، نهادهای انقلابی و تمامی همکاران دانشکده، به ارائه گزارشی از اهم فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، اداری و عمرانی انجام گرفته در طول دوره مدیریتی خود پرداختند.
در بخش دیگری از این مراسم، دکتر جودی، سرپرست جدید دانشکده کشاورزی مشگین‌شهر، ضمن ابراز مراتب شکرگزاری از خداوند به جهت توفیق خدمت و امتنان از حسن اعتماد ریاست دانشگاه محقق اردبیلی، اظهار امیدواری کرد تا بتواند در مسیر جدید خدمتگزاری نهایت کوشش و تلاش خود را برای تعالی و پیشرفت مجموعه تحت مدیریتی خود به کار گیرد. ایشان همچنین از اهدافی نظیر توسعه فضاها و رشته‌های آموزشی، مهیا نمودن زمین کشاورزی برای فعالیت-های آموزشی و پژوهشی، تکمیل تجهیز آزمایشگاههای دانشکده و .... به عنوان چشم انداز توسعه‌ای یاد نمودند. در پایان این مراسم نیز، قائم مقام دانشگاه محقق اردبیلی به جهت پاسداشت زحمات دکتر عزیزپور با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاشهای ایشان تقدیر نمودند. همچنین حکم سرپرست جدید دانشکده کشاورزی مشگین شهر نیز به دکتر جودی اهدا گردید.

AWT IMAGE

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
Meshginshahr College Of Agriculture
Persian site map - English site map - Created in 0.089 seconds with 859 queries by yektaweb 3325