برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ | 

مراسم بزرگداشت سالگرد ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به ایران اسلامی در 12 بهمن 1357 و سرآغاز دهه مبارک فجر در دانشکده کشاورزی مشگین شهر برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم، همزمان با لحظه ورود بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، گلبانگ انقلاب و برنامه های زنده که به همین مناسبت در رادیو ایران و شبکه های سراسری سیما پخش می شد، توسط بلندگو در فضای دانشکده طنین انداز شد. پخش سرودهای انقلابی که یادآور روزهای پرخاطره و حماسی پیروزی انقلاب اسلامی بود، نیز از دیگر برنامه های صورت گرفته در آغاز این مراسم بود. در ادامه، سرپرست، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده با گرد همایی در اتاق مدیریت در جلسه ای که با همت شورای فرهنگی دانشکده و  به منظور پاسداشت روز تاریخی 12 بهمن برگزار شده بود شرکت نمودند.  این جلسه با تلاوت آیات نورانی از سوره مبارکه فجر  و سپس پخش و ادای احترام به سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید. در ادامه کلیپی از لحظه ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی  پس از سال ها دوری از کشور و استقبال پرشور و وصف ناپذیر مردم از ایشان و همچنین بخش هایی از سخنان تاریخی و پر اهمیت ایشان در بهشت زهرای تهران برای حاضرین پخش گردید. در ادامه دکتر مهدی جودی، سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشتند پیروزی انقلاب اسلامی ایران سرمنشا و مطلع برکت، پیشرفت و اقتدار در کشور گردید.

AWT IMAGE

ایشان همچنین مروری بر رویدادهای انقلاب اسلامی از 12 تا 22 بهمن 57  داشتند و اشاره نمودند سرانجام و پس از مجاهدت های فراوان، انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی و با سرنگونی رژیم پهلوی در 22 بهمن ماه 57 به پیرزوی رسید. برشمردن صفات، وظایف و تکالیف کارگزاران در جامعه و حکومت اسلامی از منظر  رهبر معظم انقلاب اسلامی، با قرائت فرازهایی از بیانات معظم له، از بخش های مهم سخنان دکتر جودی در این  جلسه بود. گفتنی است در پایان این جلسه از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.کد امنیتی را در کادر بنویسید