برگشت به دانشگاه محقق اردبیلی
   [صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
معرفی دانشکده::
ریاست دانشکده::
معاونین دانشکده::
معرفی افراد::
رشته های موجود در دانشکده::
کارگاه ها و آزمایشگاه ها::
معرفی منطقه مشکین شهر::
فرم ها::
اطلاعات تماس ::
فناوری اطلاعات دانشکده::
آرشیو اخبار::
انتخاب واحد نیمسال نیمسال اول سالتحصیلی 97-96::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
:: دیدار سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مشگین شهر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ | 

در آستانه فرارسیدن دهه مبارک فجر، سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر روز شنبه مورخ 9/11/95 با حضور در محل دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مشگین شهر با حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای باوقار دیدار نمودند. در ابتدای این دیدار صمیمی دکتر مهدی جودی به ارائه گزارشی از اهم فعالیت ها واقدامات انجام گرفته در زمینه های فرهنگی، علمی، آموزشی و پژوهشی پرداختند. ایشان در ادامه برنامه های در دست اجرا و در حال پیگیری درخصوص ارتقای سطح فرهنگی و کیفیت آموزشی دانشکده  را تشریح نموده و ضمن تقدیر و تشکر از راهنمایی های دلسوزانه و مستمر حضرت حجت الاسلام و المسلمین باوقار، ابراز امیدواری کرد که ان شاا... این مجموعه آموزشی، در آینده نیزهمچون گذشته، از ارشاد، عنایات و رهنمودهای ارزنده ایشان در جهت ارتقای سطح دانشکده بهره مند گردد.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای باوقار نیز ضمن خیر مقدم به حاضرین و تقدیر از اقدامات انجام گرفته در دانشکده کشاورزی مشگین شهر، بر گسترش هر چه بیشتر و زودتر دانشکده کشاورزی مشگین شهر تاکید نمودند. ایشان همچنین ضمن استقبال از موضوع تبدیل دانشکده کشاورزی به مجتمع آموزشی عالی در آینده، ایجاد رشته های جدید و متنوع مبتنی بر نیاز منطقه را از دیگر اولویت هایی دانستند که بایستی بیش از پیش پیگیری شود. نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مشگین شهر با اشاره به اینکه دانشگاه جایگاه پرورش مدیران و آینده سازان آتی کشور می­باشد، خاطر نشان کردند بر اساس آموزه های دینی تزکیه، با ارزش‏تر و مقدم بر تعلیم و آموزش است. ایشان همچنین، ضمن تبیین لزوم تقویت بنیانهای اعتقادی و فرهنگی دانشجویان در دانشگاه، تاکید نمودند بایستی در تمامی برنامه ریزی ها از جمله برنامه ریزی های فرهنگی دانشگاه دقت نمود که سمت و سوی همه ی کارها الهی و با محوریت تزکیه باشد.

در پایان این دیدار صمیمی، دکتر جودی، ضمن ابراز مراتب امتنان از رهنمودهای ارزنده و راهکارهای ارزشمند حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای باوقار اظهار امیدواری نمودند که مجموعه دانشکده کشاورزی مشگین شهر با به کارگیری این راهنمایی ها، هر چه بیشتر در راستای رسالت فرهنگی و علمی خود توفیق یابد.

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
Meshginshahr College Of Agriculture
Persian site map - English site map - Created in 0.146 seconds with 905 queries by yektaweb 3501