دیدار سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مشگین شهر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ | 

در آستانه فرارسیدن دهه مبارک فجر، سرپرست دانشکده کشاورزی مشگین شهر روز شنبه مورخ 9/11/95 با حضور در محل دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مشگین شهر با حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای باوقار دیدار نمودند. در ابتدای این دیدار صمیمی دکتر مهدی جودی به ارائه گزارشی از اهم فعالیت ها واقدامات انجام گرفته در زمینه های فرهنگی، علمی، آموزشی و پژوهشی پرداختند. ایشان در ادامه برنامه های در دست اجرا و در حال پیگیری درخصوص ارتقای سطح فرهنگی و کیفیت آموزشی دانشکده  را تشریح نموده و ضمن تقدیر و تشکر از راهنمایی های دلسوزانه و مستمر حضرت حجت الاسلام و المسلمین باوقار، ابراز امیدواری کرد که ان شاا... این مجموعه آموزشی، در آینده نیزهمچون گذشته، از ارشاد، عنایات و رهنمودهای ارزنده ایشان در جهت ارتقای سطح دانشکده بهره مند گردد.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای باوقار نیز ضمن خیر مقدم به حاضرین و تقدیر از اقدامات انجام گرفته در دانشکده کشاورزی مشگین شهر، بر گسترش هر چه بیشتر و زودتر دانشکده کشاورزی مشگین شهر تاکید نمودند. ایشان همچنین ضمن استقبال از موضوع تبدیل دانشکده کشاورزی به مجتمع آموزشی عالی در آینده، ایجاد رشته های جدید و متنوع مبتنی بر نیاز منطقه را از دیگر اولویت هایی دانستند که بایستی بیش از پیش پیگیری شود. نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مشگین شهر با اشاره به اینکه دانشگاه جایگاه پرورش مدیران و آینده سازان آتی کشور می­باشد، خاطر نشان کردند بر اساس آموزه های دینی تزکیه، با ارزش‏تر و مقدم بر تعلیم و آموزش است. ایشان همچنین، ضمن تبیین لزوم تقویت بنیانهای اعتقادی و فرهنگی دانشجویان در دانشگاه، تاکید نمودند بایستی در تمامی برنامه ریزی ها از جمله برنامه ریزی های فرهنگی دانشگاه دقت نمود که سمت و سوی همه ی کارها الهی و با محوریت تزکیه باشد.

در پایان این دیدار صمیمی، دکتر جودی، ضمن ابراز مراتب امتنان از رهنمودهای ارزنده و راهکارهای ارزشمند حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای باوقار اظهار امیدواری نمودند که مجموعه دانشکده کشاورزی مشگین شهر با به کارگیری این راهنمایی ها، هر چه بیشتر در راستای رسالت فرهنگی و علمی خود توفیق یابد.کد امنیتی را در کادر بنویسید