[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: ورود به سیستم آموزشی گلستان سیستم اتوماسیون اداری داخل دانشگاه سیستم اتوماسیون تغذیه پورتال کتابخانه دیجیتالی ::
بخش‌های اصلی
معرفی دانشکده::
معاونین دانشکده::
معرفی افراد::
گروه های آموزشی::
مدیریت گروه ها::
آزمایشگاه ها و کار گاه ها::
اخبار دانشکده::
اطلاعیه جلسات دفاع::
فرم ها::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
کنفرانس و سمینار ها

************************

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

************************

اولین کنفرانس ملی مهندسی ژئوتکنیک ایران

نجمین کنفرانس بین‌المللی توسعه پایدار و عمران شهری

ژورنال ها
ژورنال مهندسی برق
:: قرارگیری مجدد پروفسور حسین شایقی در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان ::
پروفسور شایقیپروفسور حسین شایقی در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان در سال 2016

به گزارش مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (RICeST) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، پروفسور حسین شایقی رئیس بنیاد نخبگان استان و استاد گروه برق دانشکده فنی دانشگاه محقق اردبیلی بر اساس داده های منتشر شده از پایگاه طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی قرار گرفتند.

پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) به ارائه فهرستی از دانشمندان برتر دنیا می پردازد که هر دو ماه یکبار براساس آخرین تحولات در شبکه علم بین الملل روزآمد می گردند. مرجعیت علمی مبنای گزینش دانشمندان برتر در پایگاه طلایه داران علم است. مرجعیت علمی براساس تعداد ارجاعات صورت گرفته به پژوهش های پژوهشگران تعیین می گردد. ارجاعات یا استنادها بیانگر میزان استفاده از نتایج پژوهش های منتشر شده هستند. هر چقدر تعداد استنادهای صورت گرفته به پژوهش های یک محقق بیشتر باشد، کیفیت پژوهش های وی بالاتر بوده و این پژوهش ها از طرف جامعه علمی بیشتر پذیرفته شده اند.

پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز برای انتخاب دانشمندان یک درصد برتر دنیا، تعداد استنادهای صورت گرفته به پژوهش های محققان دنیا در 10 سال اخیر را شمارش کرده و این محققان را در 22 رشته موضوعی طبقه بندی می نماید. سپس این محققان براساس تعداد استنادهای دریافتی به صورت نزولی مرتب سازی می شوند و یک درصد برتر از هر رشته به عنوان دانشمندان برتر انتخاب می شوند.

گفتنی است پروفسور حسین شایقی در سال 2015 نیز در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفته بودند. وی همچنین به عنوان پژوهشگر برتر سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در سال 1391، پژوهشگر نمونه استان اردبیل در حوزه فنی و مهندسی در سال های 1386 و 1389، 1390، 1391 و 1392 و پراستنادترین نویسنده استان در سال 1390 و 1392 را در کارنامه علمی- پژوهشی خود دارد.

خاطرنشان می شود: دکتر شایقی دارای 145 مقاله علمی چاپ شده در مجلات علمی - پژوهشی معتبر بین المللی و ملی، 190 مقاله علمی ارایه شده در کنفرانس های بین المللی و ملی، 2123 ارجاعات رسمی به مقالات چاپ شده،  h-index 23،  30 طرح پژوهشی پایان یافته، هشت تالیف کتاب در انتشارات بین المللی و داخلی، 4  Book Chapter و دو اختراع ثبت شده می باشد.  

شایان ذکر است پروفسور حسین شایقی  عضویت در هیات تحریریه 9 مجله علمی پژوهشی بین المللی، عضویت در کمیته های فنی و کارآفرینی و تخصصی استانداری، راه اندازی دو مرکز پژوهشی در استان، عضویت در کمیسیون و کمیته های تخصصی سازمان های کشوری و استانی، کمیسیون و شوراهای دانشگاهی و مراکز آموزش عالی استان، راهنمایی بیش از 45 پایان نامه کارشناسی ارشد و 6 رساله دکتری تخصصی، دارنده چندین  نشان علمی کسب شده، عضویت در 10 انجمن های علمی ملی و بین المللی، عضویت در سازمان های حرفه ای و کانون ها، مشارکت در مدیریت علمی همایش های علمی، عضویت در قطب های علمی و داوری علمی مقالات مجلات و کنفرانس های معتبر بین المللی و ملی را نیز در کارنامه علمی و پژوهشی خود داراست. وی همچنین عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان اردبیل و عضو کمیسیون تخصصی برق شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در دوره های پنجم و ششم نیز بوده است. دکتر حسین شایقی همچنین رئیس شاخه انجمن انرژی ایران در استان اردبیل و عضو کمیته راهبردی کنفرانس بین المللی مدیریت و فناوری در انرژی نیز هست.

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
دفعات مشاهده: 2529 بار   |   دفعات چاپ: 232 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
Faculty of Technical and Engineering
Persian site map - English site map - Created in 0.157 seconds with 998 queries by yektaweb 3475