نشست هم‌اندیشی فرهنگی و اجتماعی با موضوع بررسی آسیب‌های اجتماعی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۱۳ - 08:12 | 
نشست هم‌اندیشی فرهنگی و اجتماعی با موضوع بررسی آسیب‌های اجتماعی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهندس اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در نشست هم اندیشی فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه در برخی شاخص های فرهنگی و اجتماعی وضعیت استان نسبت به سایر استان ها در رتبه مناسبی قرار دارد، گفت:برای رسیدن به نقطه مطلوب در این خصوص و کاهش آسیب های اجتماعی تدوین برنامه اجرایی ضروری است.

وی ضمن تاکید بر تدوین شاخص های توسعه فرهنگی و اجتماعی استان با محوریت دانشگاه، افزود: در تدوین این شاخص ها علاوه بر انجام مطالعات لازم بر موقعیت استان از نظرات و پیشنهادات اساتید اهل فن هم استفاده شود.

دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اعلام آمادگی در خصوص نشست ها در حوزه های اقتصادی، فنی و مهندسی، کشاورزی و حوزه های مختلف، افزود: دانشگاه از تمام ظرفیت ها و پتانسیل در این راستا استفاده می کند.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری نشست ها، افزود: اگر حوزه های فرهنگی و اجتماعی صیانت و رصد نشوند می توانند آسیب های جدی داشته باشند.
حجت الاسلام و المسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با اشاره به برگزاری این نشست در دانشگاه، تاکید کرد: از نظرات فرهیختگان دانشگاهی و حوزوی در حوزه فرهنگی بهره برداری شود.
حسنی با اشاره به ظرفیت های این نشست با توجه به حضور مدیران دستگاه های اجرایی و فرهیختگان افزود: انتظار می رود بعد از شناسایی آسیب ها، همه در حوزه مدیریت خودشان در جهت رفع مشکل تلاش کنند و گزارش آن ارائه شود.
یادآور می شود در این جلسه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استان گزارشی از  وضعیت آسیب های اجتماعی در استان ارائه کرد و فرهیختگان و اساتید دانشگاه به ارائه پیشنهادات و راهکارهای خود پرداختند.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 262 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر