مدیر برنامه‌ ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه: راهیابی ۱۶ نفر از دانشجویان دانشگاه به مرحله کشوری جشنواره قرآن و عترت دانشجویان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۲۳ - 08:38 | 
مدیر برنامه­ ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: ۱۶ نفر از دانشجویان این دانشگاه به مرحله کشوری سی و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان راه یافتند.
 دکتر فرشاد کیوان بهجو افزود: مجتبی کاشفی و فهیمه کاویانپور در رشته مفاهیم نهج البلاغه، اسماء عبدی، مرضیه مجرد اروجعلی لو و حسن سلامی بیگ باغلو در رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن و عارفه منصوری در رشته حفظ موضوعی قرآن کریم از جمله این افراد هستند.
وی ادامه داد: مهناز کریمی در رشته  آشنایی با سیره معصومین (ع)، افسانه خاتمی در رشته سبک زندگی اسلامی ایرانی، محمدرضا احدی در رشته پرسمان معارفی، پروین مهری در رشته آشنایی با احادیث اهل بیت، فاطمه وطن پرست در رشته آشنایی با احادیث اهل بیت، علیرضا فلکی در رشته آشنایی با احادیث اهل بیت، یلدا حسنی در رشته آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، حمیدرضا اسمعیل زاده در رشته حفظ ۵ جز قرآن کریم، احد حاجی زاده در رشته دعا و مناجات و وحید رحمانی در رشته اذان هم به مرحله کشوری سی و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان راه یافتند.
کیوان بهجو اضافه کرد: نتایج بخش های پژوهشی، فن آوری، ادبی و هنری پس از بررسی آثار از سوی دبیرخانه کشوری اعلام خواهد شد.
مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: همچنین به مناسبت دهه کرامت مسابقه نقاشی ویژه فرزندان همکاران دانشگاه برگزار و جوایزی به رسم یادبود به تمامی شرکت کنندگان اهدا شد.
وی افزود: در رده سنی ۶ تا ۸ سال با موضوع مهربانی با طبیعت پرهام مصطفایی، در رده سنی ۶ تا ۸ سال با موضوع هوای پاک کاوه برمکی و در رده سنی ۸ تا ۱۰ سال با موضوع حرم امام رضا(ع) ثنا برغمدی برندگان این مسابقات شدند.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 197 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر