مهندس کریمی نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در بازدید از دانشکده فناوری های نوین نمین: برای توسعه دانشکده فناوری های نوین نمین از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۲۱ - 13:39 | 
نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه دانشکده فناوری های نوین نمین از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهندس رضا کریمی صبح جمعه همراه با دکتر حبیبی رئیس دانشگاه و دکتر قربانی معاون اداری و مالی دانشگاه محقق اردبیلی در بازدید از دانشکده فناوری های نوین نمین با بیان اینکه پیگیری های مدیریت دانشگاه محقق اردبیلی و ریاست دانشکده فناوری های نوین در زمینه رفع مشکلات قابل تقدیر است، تصریح کرد: اعضای هیات علمی دانشکده با انگیزه و علاقه زیاد دنبال توسعه کمی و کیفی دانشکده هستند.
وی با بیان اینکه هر زمان دانشکده فناوری های نوین نمین و دانشگاه محقق اردبیلی به مشکل بر بخورند، آمادگی پیگیری مسائل در سطح استان و وزارتخانه را داریم، اضافه کرد: دانشکده باید مشکلات خود را به صورت بسته آماده کند تا در سطح وزارتخانه برای رفع این مشکلات رایزنی کنیم.
کریمی با اشاره به اینکه برای تبدیل دانشکده فناوری های نوین نمین به دانشگاه پیگیری های متعددی انجام دادیم، افزود: سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مورد افزایش دانشگاه ها، سیاست انقباضی است و فعلا برای توسعه دانشکده تلاش کنیم.
دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه مطالعات ساخت ساختمانی با زیربنای هزار و ۶۰۰ متر مربع در پردیس نمین انجام شده است، گفت: مطالعه این ساختمان توسط اعضای هیات علمی دانشگاه در کمترین زمان ممکن انجام شد و کار عمرانی- اجرایی آن در شهریور ماه آغاز می شود.
وی ادامه داد: با اعتبار حدود ۷۰۰ میلیون تومان سه پروژه محوطه سازی، تعمیر سرویس بهداشتی و احداث دیوار در حال احداث است.
حبیبی با بیان اینکه زیباسازی پردیس نمین هم به زودی آغاز می شود، اضافه کرد: تجهیز آزمایشگاه ها به دلیل هزینه بالای این تجهیزات، پروسه ای میان مدت است و باید با اولویت بندی این کار هم به مرور انجام شود.
حبیبی ابراز امیدواری کرد: نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه و فرماندار نمین در سفر هیات دولت به استان اردبیل، تدابیری برای افزایش اعتبارات دانشکده فناوری های نوین بیندیشند.
عاطف ناصری فرماندار شهرستان نمین گفت: ما حامی دانشکده فناوری های نوین نمین بوده و در تمام زمینه ها آماده کمک به این دانشکده هستیم.
وی اضافه کرد: قبولی فارغ التحصیلان این دانشکده در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های معتبر کشور نشان از زحمات و تلاش های اعضای هیات علمی دانشکده است.
دکتر یاشار عزیزیان رئیس دانشکده فناوری های نوین نمین گفت: در دو سال گذشته اعضای هیات علمی این دانشکده بدون اینکه دانشجویان تحصیلات تکمیلی داشته باشند و با کمترین امکانات توانسته اند ۶۷ مقاله علمی منتشر کنند.
وی اضافه کرد: اعضای هیات علمی دانشکده در مورد مسائل آموزشی سنگ تمام گذاشته اند و ما دنبال رفع کمبودها هستیم تا بیش از پیش در خدمت دانشجویان باشیم.
یادآور می شود در حاشیه این بازدید، نشست هم اندیشی با اعضای هیات علمی دانشکده برگزار شد و آنها مسائل و مشکلات خود را بیان کردند.
 
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 297 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر