برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۳/۲۳ - 12:07 | 
همزمان با سراسر کشور، آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی  دانشگاه، دکتر ترحم مصری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی و نماینده تام الاختیار آزمون در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سالجاری همزمان با سراسر کشور در دو نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه و نوبت صبح روز جمعه  ۲۳ و ۲۴  خردادماه در استان اردبیل نیز برگزار شد، افزود: در این آزمون، ۷ هزار و ۸۰۰ نفر در شش حوزه آزمونی دانشگاه محقق اردبیلی به رقابت پرداختند و به طور متوسط میزان حضور آقایان و خانم ها در این آزمون حدود ۵۰ درصد است.
مصری گفت: علاوه بر نحوه پذیرش با آزمون، دانشگاه محقق اردبیلی حدود ۳۰ درصد ظرفیت خود را برای پذیرش دانشجویان استعداد درخشان به صورت بدون کنکور اختصاص داده است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: مجموعا ۸۰۰ نفر از همکاران دانشگاه در برگزاری این آزمون مشارکت داشته و همچنین استانداری، فرمانداری، اورژانس، آتشنشانی، نیروی انتظامی، پلیس راهور، شهرداری، شرکت های توزیع نیروی برق، گاز و آب نیز در برگزاری این آزمون یاریگر ما بودند.
وی خاطرنشان کرد: به منظور رفاه حال داوطلبان پارکینگ های جداگانه در دو سایت شرقی و غربی دانشگاه برای استقرار خودروهای داوطلبان پیش بینی شده بود.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 348 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر