بازدید اعضای هیات علمی دانشگاه از گروه صنعتی آرتا

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۳/۱۹ - 18:01 | 
اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به منظور ارتباط و تعامل نزدیک با صنعت از واحدهای تولیدی گروه صنعتی آرتا بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر ابوالفضل بضاعت پور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: هدف از این بازدید ارتباط گیری و ارتباط دهی با صنعت استان است.
وی با بیان اینکه دانشگاه محقق اردبیلی آماده تعامل و همکاری با واحدهای صنعتی استان است، ادامه داد: اساتید و دانشجویان رشته های مختلف تحصیلی می توانند به عنوان بازوان علمی و پژوهشی واحدهای صنعتی استان فعالیت کنند.
بضاعت پور با اشاره به اینکه صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی باید نگاه مثبتی به دانشگاه و ظرفیت های علمی و پژوهشی آن داشته باشند، تصریح کرد: اعتماد متقابل واحدهای تولیدی و دانشگاه ها می تواند منجر به توسعه طرفین و در نتیجه جامعه باشد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: در صورت تمایل واحدهای صنعتی، می توانیم اعضای هیات علمی دانشگاه را برای فرصت مطالعاتی به این واحدها معرفی کنیم.
کمال فتحی بیطرف مدیر عامل آرتاپلاست هم با بیان اینکه آماده همکاری با دانشگاه ها هستیم، گفت: در صورتی که دانشگاه ها دانشجویان متخصص و متعهد معرفی کنند، آماده بورسیه و سپس استخدام آنها هستیم.
یادآور می شود گروه صنعتی آرتا به مدیریت کمال فتحی بیطرف با داشتن شهرک صنعتی اختصاصی در زمینی به مساحت تقریبی ۴۰ هکتار در کیلومتر ۲۰ جاده اردبیل- آستارا، سه راهی جاده فندقلو واقع شده است.
 گروه صنعتی یاد شده با تجهیزات پیشرفته و مدرن دارای شرکت‌ هایی از جمله آرتا پلاست و آرتاپان بوده و در زمینه ‌های مصنوعات چوبی، چاپ و بسته بندی و مصنوعات پتروشیمی فعالیت دارد.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 418 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر