جشنواره ها و همایش ها
ورود به سایت

اطلاعیه رزرو خوابگاه برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ (مهر ماه ۱۳۹۸)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۲۵ - 12:52 | 
باسمه تعالی  
 اطلاعیه رزرو خوابگاه برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ (مهر ماه ۱۳۹۸)

کلیه دانشجویان روزانه واجد شرایط زیر، جهت استفاده از خوابگاه در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸، از تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ لغایت ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ با مراجعه به سیستم آموزشی گلستان با تیک زدن علامت در بخش تقاضای خوابگاه نسبت به ثبت نام خوابگاه مطابق بندهای زیر اقدام نمایند. 
الف) برادران کارشناسی دوره روزانه:
- کلیه دانشجویان روزانه که یک ترم ازخوابگاه دولتی استفاده کرده‌اند(در صورت داشتن سنوات تحصیلی).
- کلیه دانشجویان کارشناسی دوره روزانه ورودی سال ۹۵(در صورت داشتن سنوات تحصیلی).
ب) خواهران کارشناسی  دوره روزانه:
-کلیه دانشجویان خواهر مقطع کارشناسی دوره روزانه(در صورت داشتن سنوات تحصیلی).
ج) دانشجویان کارشناسی ارشد روزانه ورودی ۱۳۹۷: 
د) دانشجویان دکتری دوره روزانه و شبانه ورودی ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷: 
ه) دانشجویان روزانه­ای که تاکنون از خوابگاه دولتی استفاده نکرده‌اند و دارای سنوات تحصیلی مجاز می باشند. (ثبت درخواست در سیستم و تماس با مسئول مربوط) . 
تبصره: دانشجویان شاهد و ایثارگر دوره روزانه (دانشجویان جانباز، فرزند شهید، برادر و خواهر شهید، فرزند آزاده و جانباز ۲۵% به بالا ) ساکن خوابگاه‌ها  مستثنی بوده و در صورت داشتن سنوات مجاز تحصیلی می توانند نسبت به ثبت خوابگاه­ها اقدام نمایند.
ی) سایر دانشجویان خواهر متقاضی خوابگاه (کارشناسی و ارشد  شبانه،دانشجویان بدون سنوات تحصیلی و سایر متقاضیان) نیز می توانند درخواست خوابگاه را درسیستم ثبت نمایند. بدیهی است وضعیت خوابگاه این عزیزان، پس از بررسی  و تا تاریخ ۱۰/۰۴/۱۳۹۸ طی اطلاعیه اعلام خواهد شد.
توجه مهم:واجدان شرایط زیر، لطفا پس از تایید مدیریت، از تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ الی ۱۳۹۸/۰۴۱۵ انتخاب اتاق و گروه‌بندی(راهنما) را انجام و منتظر اعلام نحوه واریز هزینه خوابگاه در شهریور ماه باشید.
توجه۱: درخواست ثبت خوابگاه به منزله اسکان قطعی در خوابگاه نمی باشد و پس از بررسی و تایید مدیریت در سیستم، انتخاب اتاق ،گروه و تایید آن، اسکان متقاضی قطعی خواهد شد.
توجه ۲: پس از تایید مدیریت، درصورت انصراف، دانشجو می تواند در بخش مربوط نسبت به ثبت درخواست انصراف خوابگاه تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۴۱۵ اقدام نمایند.
توجه ۳ : اطلاعیه­های مرتبط از طریق سیستم گلستان و سایت دانشگاه بخش اطلاعیه های دانشجویی اعلام خواهد شود.
توجه۴: نام و تفکیک خوابگاه های مورد نظر برای دانشجویان در مرحله انتخاب اتاق و گروه اعلام خواهد شد.
توجه۵: دانشجویان در صورت بروز اشکال و یا سوال به مسئول مربوط (برادران: آقای جعفری ۰۴۵۳۱۵۰۵۰۴۴ و خواهران: خانم پیرزاده۰۴۵۳۱۵۰۵۲۵۸) مراجعه نمایند.
مدیریت دانشجویی-۱۳۹۸/۰۲/۲۵
دفعات مشاهده: 423 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code