پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی حضرت امام خمینی «ره»

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

دارالارشاد

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل

سپاه استان اردبیل

ورود به سایت

رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی: مقام شهید و شهادت بسیار متعالی است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - 13:09 | 
رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی مقام شهید و شهادت را بسیار متعالی دانست.
به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت دانشگاه، دکتر محمد حسن زاده در مراسم گرامیداشت روز شهدا با محوریت شهید بضاعت پور در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی، مقام شهید و شهادت را بسیار متعالی دانست و گفت: همه ما در هر جایگاهی که هستیم مدیون خون شهدا هستیم و در برابر عظمت ایثار و ازجان گذشتگی این انسان های وارسته احساس شرمندگی می کنیم.
وی ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا را فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق با شهدا دانست و ادامه داد: امسال به نمایندگی از خانواده شهدا، از خانواده شهید اکبر بضاعت پور در این دانشکده تجلیل می شود.
دکتر عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی نیز ارزش گذاری به خانواده شهدا را امری بسیار مهم دانست و گفت: تجلیل از مقام شهید رسالت مهم دانشگاهیان است.
دکتر مرتضی ابراهیمی رئیس سازمان بسیج اساتید استان اردبیل نیز ضمن پرداختن به جایگاه معنوی و مقام شامخ اخروی شهدا، مرگ در مقام شهادت را برترین و والاترین مرگ برشمرد و بارزترین ویژگی شهدا را در خلوص و بندگی خالصانه شهدا دانست.
گفتنی است در این مراسم که جمعی از همرزمان شهید بضاعت پور و خانواده وی حضور داشتند، حضار به بیان ویژگی های اخلاقی، علمی و مذهبی شهید اکبر بضاعت پور پرداختند. همچنین دکتر مسروره مختاری عضو هیات علمی و محمد بضاعت پور کارمند دانشگاه محقق اردبیلی به بیان اهمیت مقام والای شهادت و قرائت شعر در این زمینه پرداختند. همچنین پرتره پدر شهید بضاعت پور به خانواده آن شهید والامقام اهدا شد.
 

 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 200 بار   |   دفعات چاپ: 15 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر