ورود به سایت

برگزاری اولین جلسه دفاع از پروپوزال دانشجویی در مقطع دکتری بصورت مجازی در دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - 08:25 | 
اولین جلسه دفاع از پروپوزال دانشجویی در مقطع دکتری بصورت مجازی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
مدیر مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه با بیان اینکه این مرکز اولین جلسه دفاع از پروپوزال رساله دانشجویی در مقطع دکتری رشته مهندسی برق- قدرت بصورت مجازی را با موفقیت برای دو دانشجوی دکتری برگزار کرد، گفت: این جلسه با همکاری اساتید راهنمای این دو دانشجو برگزار شد.
وی افزود: پروپوزال رساله دانشجوی دکتری نوید افسری دانشجوی رشته مهندسی برق-قدرت با عنوان"بهینه سازی بهره برداری شبکه توزیع هوشمند به منظور بهبود قابلیت خودترمیمی مبتنی بر قیمت، با راهنمایی دکتر سیدجلال سیدشنوا و پروپوزال رساله دانشجوی دکتری علی احمدپور دانشجوی رشته مهندسی برق-قدرت با عنوان"طراحی بهینه و تشخیص خطای موتور القایی خطی ابررسانا دمابالا از روش اجزای محدود سه بعدی با راهنمایی دکتر عبدالمجید دژم خوی و پروفسور حسین شایقی بصورت مجازی در این مرکز برگزار شد. در این جلسات آقای دکتر افراخته از دانشگاه گیلان به عنوان داور خارج از دانشگاه به صورت مجازی در جلسه شرکت کردند. 
دکتر عادل اکبری مجد با بیان اینکه برگزاری جلسات دفاع بصورت مجازی صرفه جویی خوبی در هزینه بوجود می آورد، گفت: این مرکز آمادگی برگزاری جلسات دفاع، کارگاه ها، سخنرانی ها و ... بصورت مجازی و با همکاری دانشکده ها را دارد. لازم به توضیح است که قبلا نیز داوری پایان نامه توسط اساتید دانشگاه با استفاده از امکانات این مرکز انجام گرفته است و وبینار روش تحقیق در معماری برگزار شده است.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 585 بار   |   دفعات چاپ: 49 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر